2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017696 بازدید | 32928 پست
بله کانال م مثل مادر من چون با لب تاب میرم دیر به دیر سر میزنم لینکش رو هم فرستادم

عزیزم لینکش انگار خرابه پیدا نمیکنه،میشه لطفا لینکشو برا من بفرستین؟خیلی نیاز دارم

💖 پسرام همه دنیای منن💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پسرم یک و نیم ماهشه از لحظه تولدش صورتش دونه های قرمز داشت و شدید بیقرار بود از همون بیمارستان، بعد از چند روز خوب شد دونه ها رفتن، ولی از اول بیقرار بود کلی دکتر بردمش که همه میگفتن کولیکه، البته گاهی برگشت شیر هم داره،روزا کلا بیخوابه ولی گاهی وقتا خوب میخوابه، چند روز پیش فقط گریه میکرد شیر هم نمیخورد شیر خودمو میدم بردیمش یه دکتری گفت حساسیت داره فقط گفت پرتقال،آجیل،تخم مرغ،و چندتا چیز دیگه رو نخور یه شربت هم داد البته لبنیات و گوشت گاو رو نگفت و اصلا هیچی نگفت،شربت رو میدم دونه هاش کم شده،ولی باز بیخوابی روزانش هست دیگه،همش بغلمه،نمیدونم باید چیکار کنم چند روزه هیچی نمیخورم،وضع روحیم خیلی داغونه دوس دارم شیر خودمو بدم،حالا موندم واقعا چی بخورم چی نخورم که بچم خوب شه و شیر خودمو راحت بخوره

💖 پسرام همه دنیای منن💖
سلام دوستان تو رو خدا به من كمك كنيد پسرم تست الرژي خون داد به خيلي چيزا حساسيت نشون داد بجز گندم و ...

پماد ان ان بزن براش فوری خوبش میکنه برای دور مقعدش.. حتما بشورش و خشک کن بعد پماد بزن.. 

2728

مامانایی ک بچشون ب محصولات لبنی حساسیت داشتن کی خوب شدن ‌؟من این تاپیک خوندم قلبم داره میزنه بیروت از سینم از بس استرس گرفتتم توروخدا هرکی بچش خوب شده بگه https://www.ninisite.com/discussion/topic/241193/ترا-به-خدا-حساسیت-بچه-ها-به-پروتئین-گاوی-رو-جدی-بگیرین

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

سلام به همه مامانا 

من دخترم ٢/٥ ماهشه ، ديشب بخاطر رفلاكسش بردمش متخصص گوارش و گفت كه رفلاكسش بخاطر آلرژي غذاييه 

يه ليست داد و گفت اينا رو نخور كه شامل لبنيات و گوشت گاو و يه سري چيزاي ديگه ميشه 

حالا ميخوام بدونم چي ميتونم بخورم؟ مثلا شما صبحانه چي ميخورين؟ 

دكترا فقط چيزايي كه نبايد بخوريم ميگن ولي نميگن چيا ميتونين بخورين 

كسي مبتونه راهنمايي كنه؟ 

حتي حلوا شكري هم گفت نخور 

ميوه ها و مرباهاشونم نبايد بخورم البته يه سري ميوه ها رو نوشته مثل مركبات و انواع توت و گيلاس و آلبالو 

گندم فقط نون لواش و تافتون بايد باشه 

تخم مرغ رو گفت به عنوان غذا فقط آبپز بخور ولي متوجه نميشم به عنوان غذا يعني چي؟ 

الان شما صبحانه چي ميخورين؟ من واقعا چيزي به ذهنم نميرسه نون خالي با چاي بخورم؟ 🤔

حتي حلوا شكري هم گفت نخور  ميوه ها و مرباهاشونم نبايد بخورم البته يه سري ميوه ها رو نوشته مثل ...

سلام چطور به شما گفته تخم مرغ بخور درصورتی که خیلی خطر یه خیلیها بهش حساسیت دارن و اینکه شما باید رژیم پایه بگیری دوهفته بعد هفته ای یک ماده غذایی از کم اندازه یه نخود شروع کنی و علائم بچت رو تحت نظر داشته باشی من صبحونه عسل و نون میخوردم میتونی شیره خرما هم بخوری ناهار و شام هم مرغ یا گوشت گوسفند برنج سیب زمینی ولی آخرش دخترم شیرخشکی شد چون شیرم خیلی کم شد درضمن شما ژله هم نباید بخوری  میوه های قرمز الرژنن  و سس

2738
سلام چطور به شما گفته تخم مرغ بخور درصورتی که خیلی خطر یه خیلیها بهش حساسیت دارن و اینکه شما باید رژ ...

ممنون 

تو ليست غذاهايي بود كه نبايد بخورم فقط كنارش ستاره زد گفت فقط به عنوان غذا ، دخترم داشت گريه ميكرد نفهميدم منظورش چي بود 

ولي در كل كه دخترم به تخم مرغ حساسيت داره  اينو از ١ ماه پيش فهميدم و ديگه نخوردم 

ميوه چطور؟ سيب و موز و گلابي ، آناناس و ...  اينارم نبايد بخورم؟ 

از يه طرف هم بخاطر كوليكش چيزي نميخورم كه كمتر اذيت بشه

شما سبزيجات و اينجور چيزا چي ميخوردين؟ 

سيب زميني هم ميگن خيلي نفاخه از ترسم اونم نميخورم دوماهه كه فقط مرغ و گوشت گوسفند ميخورم 

لبنيات گوسفندي ميشه خورد؟ 

سلام چطور به شما گفته تخم مرغ بخور درصورتی که خیلی خطر یه خیلیها بهش حساسیت دارن و اینکه شما باید رژ ...

ممنون 

تو ليست غذاهايي بود كه نبايد بخورم فقط كنارش ستاره زد گفت فقط به عنوان غذا ، دخترم داشت گريه ميكرد نفهميدم منظورش چي بود 

ولي در كل كه دخترم به تخم مرغ حساسيت داره  اينو از ١ ماه پيش فهميدم و ديگه نخوردم 

ميوه چطور؟ سيب و موز و گلابي ، آناناس و ...  اينارم نبايد بخورم؟ 

از يه طرف هم بخاطر كوليكش چيزي نميخورم كه كمتر اذيت بشه

شما سبزيجات و اينجور چيزا چي ميخوردين؟ 

سيب زميني هم ميگن خيلي نفاخه از ترسم اونم نميخورم دوماهه كه فقط مرغ و گوشت گوسفند ميخورم 

لبنيات گوسفندي ميشه خورد؟ 

این چیزا خودش بعد از یه زمانی رفع میشه اینو همه میدونن نیازی به روغن سیاه دونه و این چیز میزام نیس. ...

چرامگ بچتون باطب سنتی چ شد؟؟درظمن این طب اسلامیه ن سنتی طب اسلامی ازداروهایی ک پیامبروامامادرست میکردن وتوصیه میکردن اوناست.ولی طب سنتی طب یونانی هست وفرق دارن 

ممنون  تو ليست غذاهايي بود كه نبايد بخورم فقط كنارش ستاره زد گفت فقط به عنوان غذا ، دخترم داشت ...

من فقط سیب درختی میخوردم سبزی خوردن هم میخوردم البته فقط یکبار دیگه وقت نکردم بخرم من دخترم سه ماه آهن خورد بعد بهش حساس شد دیگه ندادم شاید به کولیکیز هم حساس باشه سیب زمینی هم که همش میخوردم نترس بقیه مواد رو با فاصله‌یک هفته تست کن تا بفهمی

سلام من میخوام رژیم رو از امروز شروع کنم. پسرم علائمش بی قراری خس خس سينه و کیپی بینی هست. وگاهی دفع بلغمی  و دونه دور لباش. 

من طبعم سرده تو این دوهفته که رژیم پایه میگیرم نمیتونم نبات یا عرق نعنا بخورم؟ 

2706