2726
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017190 بازدید | 32928 پست
مادرای گل سلام من دخترم حساسیت داره اما دکترش خیلی سر بسته گفت که چی بخورم چی نخورم میدونم که لبنیا ...

گوجه فرنگی و کیوی هم حساسیت زا هستن

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی

پسر منم یبوست طولانی می گرفت دکتر گفت آلرژی به محصولات گاوی داره ولی تا ۳ ماهگی دفعش خوب بود و من لبنیاتم استفاده می کردم البته ریفلاکسم داره. حالا الان نمی دونم واقعا حساسیت داره یا نه؟

مدیر پیج tutoring_room@ آموزش زبان انگلیسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانمها دختر من سيزده ماهه هست از پنج ماهگي نكسيوم ميخوره و دو ماه هم موتيليوم خورد كه عطش بسيار بسيار شديد پيدا كرد و سر دو ماه قطعش كردم ولي چند روز هست كه ريفلاكسش تشديد شده در حدي كه ترش ميكنه مياد تو دهنش و به سرفه ميفته و خس خس هم پيدا كرده و بينيش همش كيپه، شير خشك الكر ميخوره، دو سه هفته اي ميشه گوشت گوسفندي رو براش شروع كردم مدغوعش هم شل شده و روزي چند بار شده، بيسكوييت جو هم بهش جديدا ميدم حالا نميدونم به چي واكنش داده كسي تجربه اي داره؟؟ الان موتيليوم رو براش دوباره شروع كردم ولي خيلي تشنه ميشه چه كار كنم؟

مادرای گل سلام من دخترم حساسیت داره اما دکترش خیلی سر بسته گفت که چی بخورم چی نخورم میدونم که لبنیا ...

سلام من سه ماه رژیم گرفتم که فقط گوشت گوسفند مرغ برنج سیب زمینی  نان چایی شربت آبلیمو خونگی پیاز زردچوبه نمک خرما سیب میخوردم به نظرم شماهم باید از چیز های امن شروع کنید مثل گوشت گوسفند مرغ زردچوبه نمک برنج نان سیب زمینی و بتدریج تقریبا هفته ای یک ماده غذایی جدید امتحان کنید من فعلا به تلگام دسترسی ندارم ولی تا فردا یه لینک براتون میذارم کانال م مثل مادر برای بچه های الرژیه اونجا هر سوالی داشتید میتونید بپرسید

2728

حواستون به ژله هم باشه نباید بخورید چیزهایی که از نظر خودتون هم آلرژی زا هستند رو باید با احتیاط مصرف کنید مثل بادمجون سیر کیوی موز تخم مرغ... ولی تو کانال دوستان با تجربه زیادی هستند که کمکتون میکنند

سلام بر همگی

میشه من رو هم راهنمایی کنین

دخترم الان سی و دو روز شه ده روز اول تولدش  یک روز در میون سه تا تخم مرغ با روغن گاوی خونگی و روزهای دیگه کاچی هفت ادویه با همون روغن خوردم هیچ مشکلی هم نداشت وزن گیریش هم عالی بود

اما روز پانزدهم سس هزار جزیره رو سالاد ریختم که باعث شد شبش روی گونه هاش دونه های قرمز زد

دوروز مراعات کردم و کلا مخصولات گاوی نخوردم صورتش خوب شد بعد دوباره شیر امتحان کردم که کل صورت و گردنش دونه قرمز ریخت بیرون و مطمین شدم که حساسیت داره

مدفوعش زرد رنگ هست و معمولا ۶_۷بار در روز داره

به صورت بلغمی هست

شیر بالا اوردنش فقط زمانیه که زیاد بخوره یا زیاد تکون بخوره از کنار لبش میریزه پایین

اصلا جهشی تا حالا بالا نیاورده

تو مدفوعش هم خون نبوده تا حالا  

نفخ زیاد داره که با قطره دایمیتکون اروم میشه

اونم وقتایی که اذیت باشه بهش میدم مدام نه

گریه و بیقراری نداره خداروشکر  

از اون روز تا حالا خیلی مراعات کردم خوردن محصولات گاوی رو اما صورتش هنوز خوب نشده

چکار باید بکنم دیگه؟

حواستون به ژله هم باشه نباید بخورید چیزهایی که از نظر خودتون هم آلرژی زا هستند رو باید با احتیاط مصر ...[/QUOTE]

[QUOTE=82991356]حواستون به ژله هم باشه نباید بخورید چیزهایی که از نظر خودتون هم آلرژی زا هستند رو باید با احتیاط مصر ...

سلام عزیزم ممنونم‌که جواب دادی حقیقتش من موندم دقیقا مشکل دخترم‌چیه خیلی ممنونم که وقت گذاشتی وجواب دادی ۵ روز بستری بود ونتونستم‌جواب بدم 

و علت بستریشم بی قراری های زیاد بود که با آزمایش مشخص شد که عفونت ادراری داره .

دخترم خیلی نفخ داره گاها انقد به خودش میپیچه و گریه میکنه تا خالی شه از اول لبنیات وحبوباتو حذف کردم که هیچ فایده نداشت زمانی که تخم مرغ مرغ میخوردم به عینه میدیدم که نفخش خیلی بیشتر میشه و عداهامم هنه چی میخوردم ادویه رب گوجه بادمجون ماهی و.... بغیر حبوبات و لبنیات

کلیم دارو میخوره کولیکز پدیلاکت دایمتیکون

بشدتم بد خواب هستش و بزور چندساعتی میخوابه دوبارم تو مدفوعش رگه های خون دیدم 

حالا دکترام هر کدوم یه چی گفتن واقعا کلافه ام الان ۳ روزه رژیم دارم فقط برنج مرغ سیب زمینی وهویج میخورم 

اما بازم بد خواب و نفخ داره آخرش نفهمیدم واقعا حساسیت داره یا نفخ چون از همون مدفوعشم که من رگه های خون دیدم آزمایش گرفتم و یکبار دیگه ام که منفی بود 

حالا خود هویج و سیب زمینیم بنظرگ نفاخن 

موندم واقعا کا اصلا حساسیت داره یا نفخ یا نمیدونم؟؟

سلام عزیزم ممنونم‌که جواب دادی حقیقتش من موندم دقیقا مشکل دخترم‌چیه خیلی ممنونم که وقت گذاشتی وجواب ...

سلام خواهش میکنم بخاطر نفخ که نباید خون دفع کنه پدی لاکت هم چون اسانس داره برای بچهای الرژی دار خوب نیست باید بیبی کر بدید تا فرداشب منتظر باشید ببینم میتونم به تلگام دسترسی پیدا کنم براتون لینک کانال رو بفرستم ولی خودم سرچ کردم کانال م مثل مادر اومد اعضایش هم بالای چهارصدتاست بینید میتونید عضو شید دفعش چه شکلیه؟ دفع بلغم داره یعنی حالت کشدار تقریبا؟ چند بار در روزه؟ بعضی بچها به دارو خاصی هم واکنش نشون میدن من خودم بعد از یک هفته رژیم وضع دخترم خوب نشد به دکترش گفتم معرفیم کرد به فوق تخصص گوارش اطفال تحت نظر اون هم یک ماه ونیم رژیم بودم تا کم کم بهتر شد ولی همچنان اسهال بود تا آخر شیر خشکی شد منظورم اینه بیشتر از سه روز زمان میبره

سلام خواهش میکنم بخاطر نفخ که نباید خون دفع کنه پدی لاکت هم چون اسانس داره برای بچهای الرژی دار خوب ...

عزیزم من همون دوبارو خون دیدم که اینم بگم قرمه سبزی درست کرده بودم از بس بی تابی کرد یه کوچولو با انگشتم دادم خوردم که شبش خون و همون چندتا دونه سبزی ریزم تو پوشکش دیدم اما خونش ۴ تا رگه بود فقط

واینکه مدفوعشم قبلا خیلی داشت۷_۸بار که اکثر دون دون بود الان بعد از اومدن از بیمارستان یکم شل تر وکشدار شده تما کامل کامل بلغمی نیس و روزی نهایت ۳ بار دفع داشته باشه

الان دکتر گفت دایمتیکون و نبات غلیظ بده در حد یک قاشق اونو میخوره آروم تره 

فقط نفهمیدم حساسیته یا نفخ رژیمم که کماکان ادامه داره؟؟

دوستان پسرم اسهال خونی شد دکتر پپتی جونیور دادگفت بعد اینکه خوب شد پپتی بده پسرم قبل بیماری ببلاک‌اچ آ میخورد خیلی خوب بود الان به نظرتون اچ آ بدم یا پپتی

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
سلام وقت همگي بخير  ماماني گل كسي بوده كه بچش به برنج يا نون حساسيت داشته باشه؟  دخترم ١ ...

این دونه ها برای نون خیلی وقتا پیش میاد

فروش ویژه لباس و زیورآلات اورجینال هندی برای دیدن همه ی کارها از پیج 
2706