عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017232 بازدید | 32928 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا بزرگتر نشده الکر رو براش بگیر و تست کن این شیر بو و مزه خوبی نداره ولی به جاش غنی شده است اگه ب ...

لیانا جان دکتر برای دخترم شیز خشک پپتی جونیور تجویز کرد چند روز چند سی سی با سرنگ دادم باز تو مدفوعش خون بود ممکنه از اون بوده باشه؟ من شیرم کمه بچم گرسنه موند مطمئنم که شیر بدمزه تر از پپتی جونیور نمیخوره همینم میریخت بیرون‌ . به نظرت شیر بر پایه سویا ممکنه بهش بسازه؟ یا چون الرژیش زیاده نمیسازه اونم؟

2728
مامانا سلام. میتونید با تجربه تون به من کمک کنید. دختر من سه ماهشه. از چهل روزگی سخت شیر خودمو میخور ...

دخترت آلرژی ورفلاکسش شدید داره فعلا باید توخواب بهش شیر بدی بارعایت رژیم سخت و البته تو سن ۷ماهگی سینه گرفتنش بهتر میشه

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
اطراف مقعدش قرمزه. از امروز رژیم رو شروع کردم. آلرژی به لاکتوز یا شیر مادر چه نشونه هایی داره؟

خون زیاد تومدفوع نشون میده ب شیرمادر حساسیت داره ولی اکه رگ سبز هست مال الرژی ب محصولات گاویه شنا حتی تخم مرغم نباید بخوری کیک یا بیسکوییتی ک حتی با مودر اب پنیر درست شده باشه مربا کره حیوانی و گیاهی هیچ کدوم سبزی پیلز اصلا 

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

سلام مامانای عزیز.تو روخدا راهنمایی کنید منو.دخترم دوماه ونیمشه.یک هفتس ک درست شیر نمیخوره.وزنش کمه.برای شیرنخوردنش دکتر بردم ،اصلا توجهی نکرد فقط مولتی،زینک ،اد برای وزنگیریش داد،قبلا شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور میخورد وشیرخودم‌.الان دیگه هیچ کدومو نمیخوره.فقط گاهی ک خیلی گرسنه خست فقط وفقط شیر خودمو درحد دوسه دقیقه میخوره.درمانگاهم بهم گفت بخاطر وزنش بهش مولتی بده.چیکار کنم

سلام کسی میتونه منو راهنمایی کنه??

پسرم یک سالو نیمشه از وقتی هوا سرد شده همش سرما خوردس یا تب داره رویه گوشش و رونشو ساق دستاش دونه ریخته از چند ماهه پیش ولی دونه ها رنگش قرمز نیست و مشخص نیست زیاد ولی رویه لپاش دونه داره و قرمزه ،۸ ماهگیش بهش دنت دادم فرداش یه چنتا رگه خون تو مدفوعش بود,کیک و بیسکوییتم زیاد میخوره سرماخوردگیشام با وجود انتی بیوتیکایه قوی خیلی طولانیه یکی گفت شاید به کازیین حساسیت داره کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟

مادرای گل سلام من دخترم حساسیت داره اما دکترش خیلی سر بسته گفت که چی بخورم چی نخورم

میدونم که لبنیات وتمام مشتقاتی که باشیر درست میشه رو نباید بخورم اما مابقی جیزا چی 

مثل بادمجون گوجه رب سیب زمینی هویج جو بلغورو...

صفحه های تایپیک خیلی زیاده نمی تونم پیدا کنم 

پس خواهشا کمکم کنید ممنون

2706