2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2017666 بازدید | 32928 پست
فاطی جون شرمنده شرمنده شرمندههههه شدیداً درگیر کارای تولد آریانام بیین عزیزم همین پاتی جونیور خوبه ا ...

سلام خوبی.‌ میشه درخواستمو قبول کنی. گفته بودی که رژیم دوهفته ای برات جواب نداده چون بعدها فهمیدی بچت به سیب و سیب زمینی هم الرژی داشته. من الان توی رژیم‌بودم ولی باز توی پی پیش خون دیدم.‌ البته روغن زیتون هم تو غذام ریختم. خیلی سر در گمم. میشه شمارتو بزاری واتساپ پیام بدم که راحت تره؟ ۰۹۱۲۵۹۱۰۰۲۱ این شماره منه. ممنون میشم راهنماییم کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما لطفا جواب منم بدین خواهش میکنممممم...پسرم سه سالشه و از علائم خون در مدفوع داره فقط.من دارم براش رعایت میکنم ولی مشکلم اینه که هر سه یا چهار روز یکبار خون هست تو مدفوعش... و اینکه وقتی مدفوعش سفت هست چیزی نیست ولی وقتی شل هست داره؟؟؟؟؟میشه راهنماییم کنین خواهش میکنمممم دارم دیوانه میشم دیگه

2728

سلام...کسی هست جواب سوال منو بده؟؟؟پسر من نه ماهو نیمشه...حدود بیست روزه که صورت گردنش دونه زده بشدت و قرمز...دکتر بردم...گفت لبنیات وگوشت گوساله قطع شه...ایا ممکنه بچه به حلیم و کنجد سفید الرژی داشته باشه....دیروز بش حلیم دادم دون ریخت

بله کنجد خیلی آلرژی زا هست.دکتر پسرم همون اول کنجدم گفت قطع کنم

لطفا میشه راهنماییم کنید دیگه چه چیزهایی ممکنه الرزی زا باشه....تا نه ماهگی اوکی بود ومنم همه چیز میخوردم...الان پیدا کردنش خیلی سخت شده برام...با وجود پماد هیدردکورتیزون که به صورتش مالیدم سه روز هنوز کامل خوب نشده...خیلی میخارونه...کنجددوروزه قطع کردم متاسفانه روی نون میخوردم یه مدت

لطفا میشه راهنماییم کنید دیگه چه چیزهایی ممکنه الرزی زا باشه....تا نه ماهگی اوکی بود ومنم همه چیز می ...

سلام عزیزم. دکترم کنجد. اجیل و کلیه محصولات گاوی رو برام ممنوع کرد که البته گفت حداقله. که منم تخم مرغ رو بهش اضافه کردم.باید دقت کنی هرچیزی که توش یه کوچولو شیر یا کره یا تخم مرغ هم باشه باید مدنظر قرار بدی بقیه چیزارو باید تست کنی اگر الرژی داشت قطع کنی. کیوی و خربزه و ...

2738
سلام عزیزم. دکترم کنجد. اجیل و کلیه محصولات گاوی رو برام ممنوع کرد که البته گفت حداقله. که منم تخم م ...

گلم من از شش ماهگی یک روز در میان تخم مرغ با کره به پسرم میدادم و هیچ مشکلی نداشت...حتی خودم لبنیات میخوردم...ایا ممکنه که یکدفه حساسیت پیدا کرده باشه؟؟ایا خرما هم میتونه الرژی زا باشه

گلم من از شش ماهگی یک روز در میان تخم مرغ با کره به پسرم میدادم و هیچ مشکلی نداشت...حتی خودم لبنیات ...

بله منم همه موارد غیرمجاز رو تا سه ماهگی میخوردم و ذره ای الرژی نداشت. اما یهو به چیزای قبلی واکنش داد. به خرما هم تا ۴ ماهگی اوکی بود بعد یهو به اونم واکنش داد بدنش. الان دایره خوردنیهام خیلی محدوده. کم مونده به برنج و مرع هم حساسیت بده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بله منم همه موارد غیرمجاز رو تا سه ماهگی میخوردم و ذره ای الرژی نداشت. اما یهو به چیزای قبلی واکنش د ...

وای خدای من...من نمیدونم اصلا چی بدم بخوره طفلکی...خودمم که دیگه بدتر...چه چیزهایی میشه تو غداشون ریخت این مدت که الرژی نداشته باشه

سلام مامانا. الان یک هفته میشه که صورت و بدن دختر 6 ماهه ام هر روز کهیر میزنه به شدت و بعد از 1 ساعت ناپدید میشه. یک هفته دکتر هیدروکسی زین داد که هم رفلاکس دخترم رفع شد هم کهیر نزد. دکتر گفت حساسیت غذایی هست اما من هیچ ماده غذایی آلرژی زایی اضافه نکردم. بعد از یک هفته خوردن دارو دیروز باز کهیر زد. ممکنه یک دفعه به شیر خشکش حساسیت پیدا کرده باشه؟ الان بیومیل AR میخوره. نمیدونم چی کار کنم

تا خدا فاصله ای نیست
2706