1147
44
عنوان

مامانایی که بچه هاتون به پروتئین گاوی حساسیت داشتن بیایید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1554545 بازدید | 31846 پست
مامانا سلام. میتونید با تجربه تون به من کمک کنید. دختر من سه ماهشه. از چهل روزگی سخت شیر خودمو میخور ...

دخترت آلرژی ورفلاکسش شدید داره فعلا باید توخواب بهش شیر بدی بارعایت رژیم سخت و البته تو سن ۷ماهگی سینه گرفتنش بهتر میشه

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌
اطراف مقعدش قرمزه. از امروز رژیم رو شروع کردم. آلرژی به لاکتوز یا شیر مادر چه نشونه هایی داره؟

خون زیاد تومدفوع نشون میده ب شیرمادر حساسیت داره ولی اکه رگ سبز هست مال الرژی ب محصولات گاویه شنا حتی تخم مرغم نباید بخوری کیک یا بیسکوییتی ک حتی با مودر اب پنیر درست شده باشه مربا کره حیوانی و گیاهی هیچ کدوم سبزی پیلز اصلا 

آناهیتا به معنای الهه آب 😊😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

سلام مامانای عزیز.تو روخدا راهنمایی کنید منو.دخترم دوماه ونیمشه.یک هفتس ک درست شیر نمیخوره.وزنش کمه.برای شیرنخوردنش دکتر بردم ،اصلا توجهی نکرد فقط مولتی،زینک ،اد برای وزنگیریش داد،قبلا شیر خشک اپتامیل پپتی جونیور میخورد وشیرخودم‌.الان دیگه هیچ کدومو نمیخوره.فقط گاهی ک خیلی گرسنه خست فقط وفقط شیر خودمو درحد دوسه دقیقه میخوره.درمانگاهم بهم گفت بخاطر وزنش بهش مولتی بده.چیکار کنم

سلام کسی میتونه منو راهنمایی کنه??

پسرم یک سالو نیمشه از وقتی هوا سرد شده همش سرما خوردس یا تب داره رویه گوشش و رونشو ساق دستاش دونه ریخته از چند ماهه پیش ولی دونه ها رنگش قرمز نیست و مشخص نیست زیاد ولی رویه لپاش دونه داره و قرمزه ،۸ ماهگیش بهش دنت دادم فرداش یه چنتا رگه خون تو مدفوعش بود,کیک و بیسکوییتم زیاد میخوره سرماخوردگیشام با وجود انتی بیوتیکایه قوی خیلی طولانیه یکی گفت شاید به کازیین حساسیت داره کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟

1158

مادرای گل سلام من دخترم حساسیت داره اما دکترش خیلی سر بسته گفت که چی بخورم چی نخورم

میدونم که لبنیات وتمام مشتقاتی که باشیر درست میشه رو نباید بخورم اما مابقی جیزا چی 

مثل بادمجون گوجه رب سیب زمینی هویج جو بلغورو...

صفحه های تایپیک خیلی زیاده نمی تونم پیدا کنم 

پس خواهشا کمکم کنید ممنون

آنیا مامان خوش اومدی به جمعمون ،چقدر مامانو آروم میکنی و بابارو امیدوار شیرینی من   

پسر منم یبوست طولانی می گرفت دکتر گفت آلرژی به محصولات گاوی داره ولی تا ۳ ماهگی دفعش خوب بود و من لبنیاتم استفاده می کردم البته ریفلاکسم داره. حالا الان نمی دونم واقعا حساسیت داره یا نه؟

1125

خانمها دختر من سيزده ماهه هست از پنج ماهگي نكسيوم ميخوره و دو ماه هم موتيليوم خورد كه عطش بسيار بسيار شديد پيدا كرد و سر دو ماه قطعش كردم ولي چند روز هست كه ريفلاكسش تشديد شده در حدي كه ترش ميكنه مياد تو دهنش و به سرفه ميفته و خس خس هم پيدا كرده و بينيش همش كيپه، شير خشك الكر ميخوره، دو سه هفته اي ميشه گوشت گوسفندي رو براش شروع كردم مدغوعش هم شل شده و روزي چند بار شده، بيسكوييت جو هم بهش جديدا ميدم حالا نميدونم به چي واكنش داده كسي تجربه اي داره؟؟ الان موتيليوم رو براش دوباره شروع كردم ولي خيلي تشنه ميشه چه كار كنم؟

مادرای گل سلام من دخترم حساسیت داره اما دکترش خیلی سر بسته گفت که چی بخورم چی نخورم میدونم که لبنیا ...

سلام من سه ماه رژیم گرفتم که فقط گوشت گوسفند مرغ برنج سیب زمینی  نان چایی شربت آبلیمو خونگی پیاز زردچوبه نمک خرما سیب میخوردم به نظرم شماهم باید از چیز های امن شروع کنید مثل گوشت گوسفند مرغ زردچوبه نمک برنج نان سیب زمینی و بتدریج تقریبا هفته ای یک ماده غذایی جدید امتحان کنید من فعلا به تلگام دسترسی ندارم ولی تا فردا یه لینک براتون میذارم کانال م مثل مادر برای بچه های الرژیه اونجا هر سوالی داشتید میتونید بپرسید

مادرای گل سلام من دخترم حساسیت داره اما دکترش خیلی سر بسته گفت که چی بخورم چی نخورم میدونم که لبنیا ...

حواستون به ژله هم باشه نباید بخورید چیزهایی که از نظر خودتون هم آلرژی زا هستند رو باید با احتیاط مصرف کنید مثل بادمجون سیر کیوی موز تخم مرغ... ولی تو کانال دوستان با تجربه زیادی هستند که کمکتون میکنند

سلام بر همگی

میشه من رو هم راهنمایی کنین

دخترم الان سی و دو روز شه ده روز اول تولدش  یک روز در میون سه تا تخم مرغ با روغن گاوی خونگی و روزهای دیگه کاچی هفت ادویه با همون روغن خوردم هیچ مشکلی هم نداشت وزن گیریش هم عالی بود

اما روز پانزدهم سس هزار جزیره رو سالاد ریختم که باعث شد شبش روی گونه هاش دونه های قرمز زد

دوروز مراعات کردم و کلا مخصولات گاوی نخوردم صورتش خوب شد بعد دوباره شیر امتحان کردم که کل صورت و گردنش دونه قرمز ریخت بیرون و مطمین شدم که حساسیت داره

مدفوعش زرد رنگ هست و معمولا ۶_۷بار در روز داره

به صورت بلغمی هست

شیر بالا اوردنش فقط زمانیه که زیاد بخوره یا زیاد تکون بخوره از کنار لبش میریزه پایین

اصلا جهشی تا حالا بالا نیاورده

تو مدفوعش هم خون نبوده تا حالا  

نفخ زیاد داره که با قطره دایمیتکون اروم میشه

اونم وقتایی که اذیت باشه بهش میدم مدام نه

گریه و بیقراری نداره خداروشکر  

از اون روز تا حالا خیلی مراعات کردم خوردن محصولات گاوی رو اما صورتش هنوز خوب نشده

چکار باید بکنم دیگه؟

1167
حواستون به ژله هم باشه نباید بخورید چیزهایی که از نظر خودتون هم آلرژی زا هستند رو باید با احتیاط مصر ...[/QUOTE]

[QUOTE=82991356]حواستون به ژله هم باشه نباید بخورید چیزهایی که از نظر خودتون هم آلرژی زا هستند رو باید با احتیاط مصر ...

سلام عزیزم ممنونم‌که جواب دادی حقیقتش من موندم دقیقا مشکل دخترم‌چیه خیلی ممنونم که وقت گذاشتی وجواب دادی ۵ روز بستری بود ونتونستم‌جواب بدم 

و علت بستریشم بی قراری های زیاد بود که با آزمایش مشخص شد که عفونت ادراری داره .

دخترم خیلی نفخ داره گاها انقد به خودش میپیچه و گریه میکنه تا خالی شه از اول لبنیات وحبوباتو حذف کردم که هیچ فایده نداشت زمانی که تخم مرغ مرغ میخوردم به عینه میدیدم که نفخش خیلی بیشتر میشه و عداهامم هنه چی میخوردم ادویه رب گوجه بادمجون ماهی و.... بغیر حبوبات و لبنیات

کلیم دارو میخوره کولیکز پدیلاکت دایمتیکون

بشدتم بد خواب هستش و بزور چندساعتی میخوابه دوبارم تو مدفوعش رگه های خون دیدم 

حالا دکترام هر کدوم یه چی گفتن واقعا کلافه ام الان ۳ روزه رژیم دارم فقط برنج مرغ سیب زمینی وهویج میخورم 

اما بازم بد خواب و نفخ داره آخرش نفهمیدم واقعا حساسیت داره یا نفخ چون از همون مدفوعشم که من رگه های خون دیدم آزمایش گرفتم و یکبار دیگه ام که منفی بود 

حالا خود هویج و سیب زمینیم بنظرگ نفاخن 

موندم واقعا کا اصلا حساسیت داره یا نفخ یا نمیدونم؟؟

آنیا مامان خوش اومدی به جمعمون ،چقدر مامانو آروم میکنی و بابارو امیدوار شیرینی من   
سلام عزیزم ممنونم‌که جواب دادی حقیقتش من موندم دقیقا مشکل دخترم‌چیه خیلی ممنونم که وقت گذاشتی وجواب ...

سلام خواهش میکنم بخاطر نفخ که نباید خون دفع کنه پدی لاکت هم چون اسانس داره برای بچهای الرژی دار خوب نیست باید بیبی کر بدید تا فرداشب منتظر باشید ببینم میتونم به تلگام دسترسی پیدا کنم براتون لینک کانال رو بفرستم ولی خودم سرچ کردم کانال م مثل مادر اومد اعضایش هم بالای چهارصدتاست بینید میتونید عضو شید دفعش چه شکلیه؟ دفع بلغم داره یعنی حالت کشدار تقریبا؟ چند بار در روزه؟ بعضی بچها به دارو خاصی هم واکنش نشون میدن من خودم بعد از یک هفته رژیم وضع دخترم خوب نشد به دکترش گفتم معرفیم کرد به فوق تخصص گوارش اطفال تحت نظر اون هم یک ماه ونیم رژیم بودم تا کم کم بهتر شد ولی همچنان اسهال بود تا آخر شیر خشکی شد منظورم اینه بیشتر از سه روز زمان میبره

سلام خواهش میکنم بخاطر نفخ که نباید خون دفع کنه پدی لاکت هم چون اسانس داره برای بچهای الرژی دار خوب ...

عزیزم من همون دوبارو خون دیدم که اینم بگم قرمه سبزی درست کرده بودم از بس بی تابی کرد یه کوچولو با انگشتم دادم خوردم که شبش خون و همون چندتا دونه سبزی ریزم تو پوشکش دیدم اما خونش ۴ تا رگه بود فقط

واینکه مدفوعشم قبلا خیلی داشت۷_۸بار که اکثر دون دون بود الان بعد از اومدن از بیمارستان یکم شل تر وکشدار شده تما کامل کامل بلغمی نیس و روزی نهایت ۳ بار دفع داشته باشه

الان دکتر گفت دایمتیکون و نبات غلیظ بده در حد یک قاشق اونو میخوره آروم تره 

فقط نفهمیدم حساسیته یا نفخ رژیمم که کماکان ادامه داره؟؟

Https://t.me/joinchat/BpylzEE3GnXx-Fu8e3NcCQ دوستان با عرض معذرت لینک کانال م مثل مادر چهارصد عضو د ...

این لینک خرابه گلم

835