2733
2739
عنوان

دوستانی ک آی بی اس یا روده تحریک پذیر دارید بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 34172 بازدید | 148 پست
 داروها کد دارن و مخصوص داروخانه خود دکتر هستن نمیتونین جای دیگه پیدا کنید برید برلی ویزیت دکتر ...

سلام خوبین؟ من باردار شدم روده تهریک پذیر هم دارم حالم خیلی بد شده منم اول با دارو گیاهی پیشگیری میکردم و حالم خوب بود الان دیگه اجاضه ندارم عرقیجات بخورم چون میگن برای جنین ضرر داره... هرچی زنگ میزنم به این دکتری که معارفی کردین تلفنشون خرابه انگار چیکار کنم خیلی حالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام .تنها راه کنترل بیماری ای بی اس مصرف روزانه ویتامین d3 هستش . صد درصد جواب میده . من هفت سال این مشکل رو داشتم . الان 2 ساله کاملا خوب شدم

میزان مصرف ویتامین2000_3000واحد در روز. بعد از بهبودی مصرف ویتامین قطع نشه.

ورزش فراموش نشود. افکار مضطرب کننده رو از خودت دور کن. و وجودت رو سرشار از انرژی مثبت کن. 

تمام علایم بعد از چند ماه کاملا از بین میره. وبهبودی کامل حاصل میشه.

توصیه میکنم از قدرت تلقین غافل نشوید. تا میتوانید تلقین مثبت کنید 

یاحق.

2731

سلام .تنها راه کنترل بیماری ای بی اس مصرف روزانه ویتامین d3 هستش . صد درصد جواب میده . من هفت سال این مشکل رو داشتم . الان 2 ساله کاملا خوب شدم

ورزش فراموش نشود. افکار مضطرب کننده رو از خودت دور کن. و وجودت رو سرشار از انرژی مثبت کن. 

یاحق.

یاحق.

میگم تحت نظر دکتر تهرانی هستم هومیوپات با طب سنتی قبلش هم خیلی بهتر شده بودم درمانش یا در طب سنتیه ی ...

سلام‌ ارنیکا جان خوبی ببین توهم مثل من سندروم روده هستی کلا کم اشتها شده بودی یا من بدبخت اینجوریم ؟ یبوست هم همراهمه اعصاب من خورد کرده دکترمم بهم قرص سفالاسازین داده به همراه منیزیم ۲۵۰ چکار کردی که اشتهات برطرف شده عزیزم ؟ علاعمت بهتر شد ؟من انقدر دلدرد داشتم بعد غذا پدرمو دراورده بود حتی موقع ببخشید میگم دفع مدفوع درد دلدردی میومد سراغم وحشتناک تا یک ربع اینجور بودم پدرمو دراورد بعد ببین قرصهای ارامبخشم بهم داده شبها میخورم ولی همچنان لعنتی کم اشتها هستم 😭😭😭😭نمیدونم چکار کنم 

سلام‌ ارنیکا جان خوبی ببین توهم مثل من سندروم روده هستی کلا کم اشتها شده بودی یا من بدبخت اینجوریم ؟ ...

من دلدرد و دلپیچه میگیرم در حد مرگ ک تا پنج شش تا قرص نخورم خوب نمیشم و اسهال شدید الان ی سالی هست داروهای هومیوپاتی مصرف کردم دیگه اونجوری نشدم ولی موقع عود مریضیم بی اشتها میشدم و بار اول ۱۵ کیلو وزن کم کردم ک دکترگفت سوتغذیه گرفتی من اگه دارو اعصاب بخورم کاملا خوب میشم ببین دقیق بهت بگم من چهارساله این بیماری رو دارم دو سال اول دارو اعصاب خوردم کامل خوب بودم قطع کردم عود کرد بعد گیاهی خوردم بهتر شدم بعدشم هومیوپاتی رفتم اونم طی مصرف دارو هیچ مشکلی نداشتم الان ی هفته داروهامو قطع کردم فقط روزی یدونه مبورین۱۳۵ میخورم زنگ زدم مطب تبریزیان برام دارو بفرسته ی دوره هم اونا رو مصرف کنه امیدوارم دیگه عود نکنه ولی نسبت ب قبل ۶۰ درصد علائمم رفته

2738
من دلدرد و دلپیچه میگیرم در حد مرگ ک تا پنج شش تا قرص نخورم خوب نمیشم و اسهال شدید الان ی سالی هست د ...

اره بخدا اصلا لهنتی بد مریضیه گریبان ماها شده حالا منه بدبخت بگو جراحی باز کیست تخمدان شدم به قدری روده هام التهاب کرده بود رفتم دکتر کلی بهم قرص داد اصلا ای بی اس خیلی بد مریضیه اصلا غذا نمیتونستم بخورم وحشتناک اشتهامو کور کرده بود لعنتی 😢😢😢😢من که کرج نیستم برم دکتر حالا انشاله شما خوب بشی عزیزم نتیجه خوبی بگیری من بدبخت همش میوفتم به یبوست وااای چشت روز بد نبینه نزدیک پریود که میشه دردای اسهالی میاد سمتم که اصلا وحشتناکه حتی خیلی معذرت میخوام میگم موقع مدفوع کردن تو دوران پریودی انگار روده هام از تیزی شکل میخواد منفجر شه 😢😢😢😢خیلی بد دردیه این ای بی اس وحشتناکه حالا انشاله شما هم خوب بشی عزیزم 

اره بخدا اصلا لهنتی بد مریضیه گریبان ماها شده حالا منه بدبخت بگو جراحی باز کیست تخمدان شدم به قدری ر ...

واقعا فقط کسانی ک کشیدن میدونن چیه امیدوارم ی روزی برسه یادتون رفته باشه این مریصی رو داشتید ی روز و همیشه سالم باشید😘😘😘

واقعا فقط کسانی ک کشیدن میدونن چیه امیدوارم ی روزی برسه یادتون رفته باشه این مریصی رو داشتید ی روز و ...

اره بخدا بدنرین مریضیه که ما داریم خستمون کرده خداسر شاهده مدفوع اصلا بزور میاد غذا بزور میشه خورد همش ورم و التهاب روده و معده بهش اضافه شده 😭😭😭😭😭خستمون کرده والا 😭😭😭😭😭دردش اخر شبها تو خواب میاد دردای وحشتناکیه واقعا 😭😭😭😭😭

اره بخدا بدنرین مریضیه که ما داریم خستمون کرده خداسر شاهده مدفوع اصلا بزور میاد غذا بزور میشه خورد ه ...

عزیزم من تعجب میکنم چون ای بی اس اصلا آدم رو از خواب بیدار نمیکنه حتی در بدترین خالت

عزیزم من تعجب میکنم چون ای بی اس اصلا آدم رو از خواب بیدار نمیکنه حتی در بدترین خالت

عزیزم معده درد شدید ادمو بیدار میکنه چطور متوجه نمیشی ؟ درد دور ناف و قسمت معده اذیت میکنه یعنی برات پیش نیومده ؟ این دردای مزخرف ؟

عزیزم معده درد شدید ادمو بیدار میکنه چطور متوجه نمیشی ؟ درد دور ناف و قسمت معده اذیت میکنه یعنی برات ...

چرا من همیشه داشتم درد ناف دلپیچه شدید و معده دردی ک از دردش دور خونه رو میدوییدم ولی بمحض اینکه خوابم ببره همه چی تمومه تا صبح ک چشمامو باز کنم 

چرا من همیشه داشتم درد ناف دلپیچه شدید و معده دردی ک از دردش دور خونه رو میدوییدم ولی بمحض اینکه خوا ...

مال من لعنتی شبها درداش تو خواب میاد پدرمونو درمیاره خدا سرشاهده 😭😭😭😭😭اره این ای بی اس خیلی رو مخمه واااای مخصوصا تو دوران پریود انگار بعد مدفوع تو پریود روده ام میخواد منفجر شه لعنتی خیلی بد دردیه 😢😢😢😢😢

2706