2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا نزنید تو سر مربیای خانوم😂

من مربیم خانوم بود همون بار اولم قبول شدم!

تنها چیزی که مربیو خوب یا بد میکنه اینه که طرف بد اخلاق نباشه و به آدم الکی استرس نده. مثلا مربیه من میگفت اصلا نگران نباش ماشینو کوبوندی هم فدای سرت😆

وگرنه آموزش رانندگی دیگه چیز خاصی نداره که ! یه کلاج و یه ترمزه!

هر کسی میتونه آموزش بده.

اگه برای چیزی که میخوای نمیجنگی ، برای چیزی که از دست میدی گریه نکن👊
2738

مربی من خانوم بود وسط کارمیرفتیم دنبال کارای شخصی خانوم یه بارم شوخی شوخی بهش گفتم قهرکردو باد کرد باهام  خیلی بدش اومد  درآخرم خیلی چیز بدرد بخوری یادم نداد 

ولی با یه آقا گرفتم خیلی بداخلاق بود ولی حسابی کاریادم داد مثلن اگه یواش میرفتم دعوام میکردیا اگه ازکنار خیابون رد میشدم  میگفت بروکنارخط وسط خیابون توی دل ماشینایی که از اون باند میان یاسریع برو برس به سپر ماشین جلویی بچسب  خلاصه باعث شد ترسم خیلی ریخت

مربی آقا بهتره

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

اقا خیلی بهتره من گواهینامم با اقا گرفتم یکی دوسال بعد واسه یاداوری با خانم گرفتم خیلی بد بود دوباره چند جلسه مجبور شدم با مربی قبلیم بردارم فقط سختیش همراه جور کردن و بردنه

الهي وربي من لي غيرك...
2706