2733
2739
عنوان

خسته شدم‌ بخدا دیگه تحمل ندارم

1827 بازدید | 23 پست

از دست شوهرم دیگه خسته شدم خیلی نمک نشناسه وقتی اومد خواستگاریم هیچ کاری نداشت اما چون من عاشقش بودم بابام با هزار جور التماس کردنم قبول کرد که نامزد کنیم و شوهرمو ببره پیش خودش کار کنه ....اما شوهرم خیلی نمک نشناسه الان بعد شیش سال که دیگه برای خودش استادی شده تو این کار همش میاد تو خونه دعوا میندازه که بابات بهم کم حقوق داد نمیدونم فلان ...از اینورم خیییلی کارای دیگه که براتون میگم

آخه این انصافه؟ حالا که پر از حرفیم دیگه زنگ انشا نداریم 😖

عباران جان اروم باش

بهتره توو اين مواقع جبهه نگيري

مرد ها فراموش كارن

بايد سعي كني بهشون ياداوري كني ولي نه از نوع منت گذاشتن،

توو اين شرايط ارامشتو حفظ كن ،شوهرتم اروم كن اول بگو اره عزيزم حق با شماست درست ميگي شما انقد با استعدادي و لياقتت بيشتر ازين حقوقاس ،

كم كم ك اروم تر شد بگو عزيزم ب نظرت من ميتونم كاري كنم؟،بعد ك باهات صحبت كرد كم كم حرف دلتو بهش بزن 

با عصبانيت هيچي حل نميشه

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره بخدا بیچاره بابام‌ حتی به من خرجی هم‌میده و بیشتر از حق شوهرم بهش میده اما شوهرم میره ابوی بابامو پیش خانوادش و فامیلاش میبره که حقمو میخوره

2731
اره بخدا بیچاره بابام‌ حتی به من خرجی هم‌میده و بیشتر از حق شوهرم بهش میده اما شوهرم میره ابوی بابام ...

عزيزم شما باهاش دعوا كني بيشتر عصبي ميشه كه

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

تو همه چی عذابم میده....قایمکی میره خونه ی مامانش ...تقریبا هر روز تو حالت مستی هست از بس مشروب میخوره...جدیدا با یه عده از فامیلاشم خیلی جور شده با اونا هر شب میره جنگل والیبال ‌...اما من از فامیلاش خوشم نمیاد نمیرم برمم خیلی کم

خییییلی پشیمونم که حرف خانوادم و اطرافیانمو گوش نکردم و اینو انتخاب کردم الانم نه راه پس دارم نه راه پیش به خاطر خانوادمم که شده باید تحمل کنم‌ ...هیچ خواهر برادر بزرگی هم ندارم که دردامو بگم بهش فقط یه خواهر کوچیک دارم که ابتدایی هست 

خییییلی پشیمونم که حرف خانوادم و اطرافیانمو گوش نکردم و اینو انتخاب کردم الانم نه راه پس دارم نه راه ...

عزیییزم😔😔😔

از اول میدونستی مشروب میخوره؟؟

حاجی تسبیح به دست سایتم😝📿📿
2738

به نظرم به سن و سال و ..نیست

به نظرم میخواد دست پیش بیاره پس نیوفته! تجربه ای که دارمو میگم

پدرم از همون اول تا الان همش به مامانم غر زده که پدرت اصلااا به ما کمک نکرده نه پولی نه خونه ای!!!!!نه جهیزیه خوبی!

در حالی که پدرم والدینش به رحمت خدا رفته بودن و برای مامانم حتی عروسی هم نگرفتن 

بعد پدرم قبل از اینکه مامانم فرصت کنه از جهیزیه و این مسائلی که گفتم ایراد میگرفت!

استارتر اگه خانواده شوهرت با ازدواجت مخالف نبودن از شوهرت بپرس خانواده تو برامون چیکار کردن؟ وظیفه پدر من نیست پدر تو باید ساپورتت کنه هم تورو و هم منو

2706