2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بچه ها رفتم عکس رنگی ....خوب بود درد موقع گذاشتن اون وسیله داشت ...ولی بعدش موقع تزریق هیچی حس نکردم....قبلشم امپول بی حسی زد...در کل دردش مثل پریودی بود ....خداروشکر گفت سالمم 

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
سلام بچه ها رفتم عکس رنگی ....خوب بود درد موقع گذاشتن اون وسیله داشت ...ولی بعدش موقع تزریق هیچی حس ...

عزیزم الان میتونی نزدیکی کنی یا نه؟

من فردا باید برم عکس رنگی بدم فرداش باید حتما نزدیکی داشته باشم ک دکترم تست روم انجام بده.نمیدونم تست چی هست 

بنابراین مجبورم ک اگه حتی درد هم بعدش داشتم نزدیکی کنم

عزیزم نیاز ب همراه داشتی یا نه؟ آخه من باید برم ی شهر دیگه انجام بدم متاسفانه نه همسرم نه مامانم میتونه همرام باشه

خدای بزرگم ازت ممنونم  
عزیزم الان میتونی نزدیکی کنی یا نه؟ من فردا باید برم عکس رنگی بدم فرداش باید حتما نزدیکی داشته باشم ...

نه عزیزم نترس اصلا دردش غیر قابل تحمل نبود حدود نیم ساعت من زیر دلم درد گرفت و بعد خوب شدم...همراه هم نمیخواد اگه کسی نمیتونه باهات بیاد....اشکال نداره فقط با خودت ابمیوه ای چیزی ببر چون بعدش یه کوچولو ضعف میکنی

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
عزیزم الان میتونی نزدیکی کنی یا نه؟ من فردا باید برم عکس رنگی بدم فرداش باید حتما نزدیکی داشته باشم ...

من که اصلا لک بینی هم نداشتم ....همون دیروز خوب شدم ....میشه فرداش نزدیکی کنی....

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
2738
من که اصلا لک بینی هم نداشتم ....همون دیروز خوب شدم ....میشه فرداش نزدیکی کنی....

وااای عزیزم چقددددددر درد داشت

اصلن نمیخوام در موردش بحرفم

غیر قابل وصف

خیلی دلم برا خودم سوخت ک متحمل ب این همه درد شدم

خدای بزرگم ازت ممنونم  

بچه ها من امروز رفتم عکس رنگی خانمی که ازم گرفت عالی بود درد هم داشت ولی نه اونجوری که نشه تحمل کد.من ادم حساس و نازنازویی هستم که امپولهم نمیزدم با ترس رفتم ولی اونقدر هم که میگن درد نداره

جالب اينجاست هيچ كدومتون به اشعه ايكس اشاره نكردين،من رفتم عكس رنگي بستگي به رحم فرد دارند بين ٣ تا ٧ بار عكس ميگيرن ،دستگاه را روشن برا هر عكس،و دكتر هم موقع عكس گرفتن ميره از اتاق بيرون

بعدشم ميگن چون رحم هيچ حفاظتي نداره فقط يه پوست بدن محافظش،بيشتر اشعه روش اثر ميذاره،لطفا عجله تو گرفتن عكس رنگي نكنيد

اخرين گزينه تون باشه 

چون احتمال سرطاني شدن به ميزان كم هم داره

2706