2733
2764

پسرم ۵ سالشه دوست دارم کلاس یا باشگاه ثبت نامش کنم یکم سرگرم شه ولی نمیدونم چه کلاس هایی

من همونم که تا میدیدیم ذوق میکردی 💔حالا اما فاز غم میگیری💚💚

روخوانی قرآن و چرتکه و دفاع شخصی

ا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کلاسیو بنویسی که دیگه به صورت حرفه ای ادامه بده خیلی عالیه ببین چی دوست داره و به روحیه اش میخوره ...

نمیدونم چی دوست داره فقط صبح تا شب داره میپره رو سر و کلمون دوست دارم یه کلاسی بنویسم یکم انرژیش تخلیه شه😂

نمیدونم چی دوست داره فقط صبح تا شب داره میپره رو سر و کلمون دوست دارم یه کلاسی بنویسم یکم انرژیش تخل ...

اهان پس ورزشی بنویسش 

والیبال خیلی خوبه قدو هم بلند میکنه ولی ننیدونم از پنج سال خوبه برن یا نه 

کاراته و دفاع شخصی هم بدرد بخوره 

کشتی نمیدونم واسه سنش فکنم زود باشه

دخترم همسن پسرت بود کلاس قرآن بردمش تو امامزاده نزدیک خونمون ،چندتاسوره حفظ کرد خیلی شیرین وبانمک میخوند اونارو ،براشون جشن میگرفتن همه تشویق میکردن بچه هارو خیلی خوب بود براروحیه اشون 

بعد ژیمناستیک بردم سالنای شهرداری خیلی قیمت مناسب و آموزش خوب ،خودمم کلی دوست پیداکردم ازمادرای بچه ها 

الانم شنا نوشتمش باز سالن آموزش پرورش 

کلا برا کلاسای تفریحی خیلی دنبال کلاسای گرون وعجیب نباش ،جایی نزدیک خونه که محیط خوبی داشته باشه وبچه باهمسناش بازی کنه ویه چیزی یاد بگیره خوبه 

دخترم همسن پسرت بود کلاس قرآن بردمش تو امامزاده نزدیک خونمون ،چندتاسوره حفظ کرد خیلی شیرین وبانمک می ...

منم ژیمناستیک دوست بنویسم تا ببینم چی میشع

دخترم همسن پسرت بود کلاس قرآن بردمش تو امامزاده نزدیک خونمون ،چندتاسوره حفظ کرد خیلی شیرین وبانمک می ...

چرا اگه کلاس خوب ببرتش که باهاش حرفه ای کار کنن خیلی عالی تره 

فقط یه جایی بره که ب نظرم واسه ایندش هم مفید باشه

شنا هم خیلی خوبه ها ولی استخر خوب ببر بچه رو استخرهای مردونه همشون جو خوبی ندارن 

شنا هم خوبه ولی استخر نزدیک خونمون نیست یکم رفت و آمد اذیت میکنه چون شوهرمم اکثرا سرکاره و خودم باید ببرم بیارمش

2706