2733
2764
عنوان

کاربر آقا هستم مارک لوازم خونگی

931 بازدید | 85 پست

سلام

میخوام‌ کم کم شروع کنم وسایل خونه بگیرم

مثل یخچال

ماشین لباس شویی ،تی وی ، اتو ، جاروبرقی و...

به من بگید چه مارک هایی مناسبه...

نمیخوام گرون گرون باشه

نمیخوامم ارزون ارزون باشه

پس لطفا راهنمایی کنید

بهترین یخچال سامسونگه اما بالای ۱۰۰ تومنه

سختمه

میخوام مناسب تر باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

قیمت مناسب میخوای باید ایرانی بخری دیگه . اسنوا خوبه . جاروبرقی بوش . ماشین لباسشویی ظرفشویی پاکشوما بد نیست ولی اول از همه آل جی و سامسونگ . تفال برای اتو خوبه .فیلیپس هم عالیه .

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 

تلویزیون ال جی خوبه.

یخچال هم من ال جی دارم راضیم ولی اسنوا هم میگن خوبه.

لباس شویی هم پاکشوما میگن خوبه.

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،،،،و به حق شما بیش تر!!!! نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      

تلویزیون فقط LG سامسونگ

لباسشویی کورال و سامسونگ و اسنوا خوبن

یخچال جنرال خوبه

اتو آکیلیس 

کلا مارک آکیلیس و سامسونگ خیلی خوبن

مخالفی ریپ بزن ولی محترمانه مخالفت کن تا جواب بگیری 😐😐 با آدمایی هم که بلد نیستن محترمانه برخورد کنن کاری ندارم اگه جواب نگرفتی بدون لایقش نبودی 😏
2706