2733
2734
عنوان

به نظرتون پوشش اینطوری جلف محسوب میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38311 بازدید | 223 پست
من اینو میگم ومیرم از تاپیک.خانم هایی که در ایران مانتو جلو باز وشلوار تنگ میپوشند مردها را ..... می ...

مردها ، خیلی بیجا می کنن 

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امروز تو پارک دیدم یه دختر مانتو جلو باز پوشیده بود که خیلی تنگ با یه ساپورت نازک وقتی راه میرفت همه پسرا بهش متلک مینداختن 

اصلا دوس ندارم منم با این دید ببینن مخصوصا که بچه دارم

خب ممکنه یه عده بیان بگن جلفه. یه عده هم بگن نه خوبه عادیه. بستگی به خودت داره که نظرت به اینجور تی ...

باران شما تو تایپک مامانای دی هستی؟ اگه هستی پست آخر منو بخون ج بده لطفا 

مردم تو کشورهای ديگه وکیل خانوادگی پزشک خانوادگی مغازه خانوادگی دارن ما اینجا....... بی نهایت فضول خانوادگی داریم 

بعضیا خیلی بد لباس میپوشن. همه جاشون معلومه. منی که زنم نمیتونم چشم ازشون بردارم. چه برسه به مردا.

اینجور ادما اینطور لباس میپوشن که فقط مردا رو جذب خودشون کنن.

البته همه اونایی که مانتو باز میپوشن اینطور نیستنا. بعضیا حمله نکنن به من

2738

من حتما زیر مانتو جلوباز زیرسارافونی میپوشم. شما ببین باچی راحتی

مامیریم بیرون خانومه‌اومده سن بالا با ی متر شیکم و ی متر سینه ک از مانتو زده بیرون ی تی شرت چسب پوشیده با مانتو جلو باز اونم کوتاه اومده بیرون. خب درسته مده ولی ن برای شما مادر من 

امروز تو پارک دیدم یه دختر مانتو جلو باز پوشیده بود که خیلی تنگ با یه ساپورت نازک وقتی راه میرفت همه ...

خب عزیزم ، اون پوشش بدی داشته.

من هم مانتوی جلو باز می پوشم . محل کارم هم می پوشم ولی هم شالم بلنده ، هم تی شرت زیر مانتو آزاده.

کسی نگله بد نمی کنه، حرف نامربوط هم نمی زنه.

البته باز هم به جو شهر خودتون بستگی داره

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

من زیر مانتو جلو باز یا تونیک میپوشم یا شومیز که روی فاق شلوارم گرفته بشه.یه سری هم تی شرت میپوشن باز به نظر من قشنگه.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
کی همچین چیزی گفته؟  والا ما که نمی بینیم

منم میبینم و واقعا واقعا زشته خدا هدایتشون کنه بیچاره مردا!ما که خانومیم نگا میکنیم چه برسه اقایون!همینه اینقدر بی بند و باری زیاده

برا سالم و صالح بودن نی نی م یه صلوات میفرستین؟❤
میگم شهرستانم چند روز اومده بودم تهران تو تهران و کرج خیلی عادیه اکثرا ناف همه پیداست

من کل تهرانو گشتم از شمال تا جنوبش. بزرگ شده ی تهرانم چرا این مدلی که شما میگیدو تا حالا ندیدم؟ به جون عزیزترین فرد زندگیم ندیدم تا حالا ناف بیرون باشه

2706