2726
عنوان

با این عادت بد همسرم چه کار کنم؟؟؟

934 بازدید | 42 پست

۷ سال از زندگی مشترک ما میگذره همیشه از همون اول اخلاق شوهرم اینجوری بود که هرکسی ازش پولی برا قرض بخواد نه نگه.حتی زمانی که نداشته باشه رفته قرض گرفته تا بتونه به اون کسی که ازش خواسته قرض بده جالب اینجاست خیلی کسایی که ازش قرض گرفتن وضع مالی بهتری داشتن 

مثلا دایی شوهرم خونشون عوض کرد خونه بزرگتر خرید اومد قرض کرد که بره وسائل برا خونه جدیدش بخره! و اینکه کلا صحبتی از زمان پس دادن پول نمیشه شده حتی دوسال طول کشیده تا طرف سر فرصت و حوصله مواد بخواد خورد خورد پس بده!! 

واقعا دیگه عصبانی و خسته ام از این همه بذل و بخشش بیجا. دیشب که کلا دعوا کردیم سر این موضوع. یکی از نزدیکاش داره پول میزاره تو حسابش تا امتیاز وام بگیره جالبه خودمون هم قرار بود همین کار رو بکنیم اونوقت ایشون اومده پول ما رو داده به اون طرف که اون مبلغ حسابش بره بالا تا امتیاز وام اون حفظ بشه بعد این طرف خودش حسابی پولداره و زنش و دختراش سر تا پاشون طلا 

چیکار کنم من با این مرد؟ فکر میکنه کارش ثوابه و داره گره از کار بقیه باز میکنه نمیدونه شده بانک بقیه خودمون هنوز صاحبخونه نشدیم

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....

میخوام یه برخورد جدی باهاش بکنم تا کی اینجوری ادامه بدیم بقیه از ما بکشن خودمون به هیچ جا نرسیم. اصلا اصلا خودش هم عادت قرض گرفتن برا خودش هم نداره که بگم یه روزی اونا به درد ما میخورن هرچند میدونم اونا اصلا نمیان پولشونو بدن قرض 

اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اگه خانوادم قرض بگیرن وقتی بخان پس بدن فقط یک بار تعارف میکنم

ولی امان از شوهرم وقتی به خانوادش قرض بده خودشو تیکه پاره میکنه ک حالا باشه

من حرص میخورم بابا این پولیه ک با زحمت جمش کردیم

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

چ بد 

سرش ب سنگ میخوره میفهمه خودش 

بهش بگو برا امتحان کردن همین ادما ک کمک میکنی بیا ازشون پول بخاه ببین میدنت اگه دادنت من حرفی ندارم ولی اگه ندادن دگه امیدوارم بفهمی اشتباهاتتو 😕

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
سلام با زبون خوش باهاش صحبت کن. بگو هر کاری رو باید با مشورت انجام بده. بعدش اگه این راه جواب نداد ...

فایده نداره زبون خوش.دیشب دعوا کردیم انگار مجبوره وظیفه داره به همه کمک کنه. 

وقتی ی خصلت تو ذات کسی باشه سخت میشه تغییرش داد پس خودتو به خاطرش عذاب نده عزیزم

ببین عزیزم مثلا داییش ازش قرص گرفته بعد من به چشم  خودم دیدم زن همین داییش رفته کلی لباس برا خودش و بچه هاش خریده کلی هاا. همش هم مارک. خوب تو نداری چرا خرید میکنی اینجوری.داری چرا قرض میکنی

بش بگو این حق زن و بچته اگه من نیاز داشته باشم ناحقی قرض بدی

دقیقا اینم گفتم میگه خودم زحمت میکشم حالا حق ندارم بدم به کسی که نیاز داره.نیاااااز داره اصلا اونایی که ازش میگیرن نیازمند نیستن تازه وقتی خودمون دربه در دنبال خونه خریدن هستیم این حاتم  بخشی ها برا چیه

عزیزم ظاهرا شوهرت بفکر خرید خونه نیست  و نمیشه  مانعش بشی اگه شده بود تا حالا موفق بودی پس بهتره با اولتیماتوم بری جلو .که اگر نمیتونی  راههای رسیدن بخرید خونه رو بری برو کنار بذار باد بیاد و خودم    برنامه ریزی کنم  .اینطوری متوجه میشه که مصر هستی بخرید و تلاشگری. و ممکنه باهات همراهی کنه . وگرنه خودتو خسته نکن. باید بفکر بیافته.  

چ بد  سرش ب سنگ میخوره میفهمه خودش  بهش بگو برا امتحان کردن همین ادما ک کمک میکنی بیا از ...

۷ ساله کارش همینه کی به سنگ میخوره دیگه

عزیزم ظاهرا شوهرت بفکر خرید خونه نیست  و نمیشه  مانعش بشی اگه شده بود تا حالا موفق بودی پس ...

همین کار رو میکنم اگه قسط داشته باشه نمیتونه بیهوا پولاشو بده جای دیگه اما نگرانم حتی در اون صورت هم باز به همین کارش ادامه بده

2706