2733
2764

قبلاً اصلا اینطور نبودم همش از زندگی راضی بودم کلی پیشرفت کردم حالم خوب بود اما الان ب طور ناخودآگاه همش اونایی که زندگیشون از من بهتره میاد تو ذهنم همش میگم بقیه خوشبختن من ن الان فقط احساس بدبختی دارم نمیدونم چطور حال خودمو خوب کنم😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه اتفاقی بین این دوتا تفکر افتاده که اینجوری شدی؟

شغلم خیاطیه یهو مریض شدم فشار کاری بهم. اومد از زندگی خسته شدم خیلی دلم گرفته کاش منم پولدار بودم مجبور نبودم اینقدر کار کنم😭😭😭

توی مجازی نچرخ مخصوصا اینستا، و اینکه این از حسادته آدمه اول سعی کن برای همه بهترین رو بخوای هرجا دیدی کسی داره پیشرفت میکنه پشتش براش آرزوی موفقیت کن میدونی چرا، چون ناخودآگاه ذهنت رو به مثبت میره و هر خوبی که برای بقیه بخوای به خودت بیشتر برمیگرده، همه و همه پیشرفت میکنن خیلیام هستن به خودتون این حس رو دارن میگن کاش مث فلانی بودیم ظاهر زندگی بقیرو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

توی مجازی نچرخ مخصوصا اینستا، و اینکه این از حسادته آدمه اول سعی کن برای همه بهترین رو بخوای هرجا دی ...

بخدا آدمی بودم ک خوشی و پولداری هرکسی رو میدیدم کلی براش خوشحالی میکردم اما یهو اینطوری شدم الان اصلا نمیخام آدمارو ببینم چون حس میکنم من بدبخت ترینم اونا خوشبخت ترین 😭اینستا و اینام نمیرم بخاطر همین حس چون فک میکنم همه حالشون خوبه من ن .....حالم واقعا خرابه شدید افسردگی گرفتم وقتی ب مشکلاتم ک با پول حل میشه فکر میکنم بدتر دیوونه میشم

اصلا نمیرم داخلش

افرین 

خب حتما شکر گذار نیستی

همش فکر میکنی عقبی

راهش اینه شکر گذاری کنی همیشه تا حفظ بشن توهم احساست خوب بشه تا تلاش کنی برا بیشتر

تو وفتی از داشته هات و چیزی مه بدست میاری خوش حالی نمیکنی میشه حال الانت

افرین  خب حتما شکر گذار نیستی همش فکر میکنی عقبی راهش اینه شکر گذاری کنی همیشه تا حفظ بشن تو ...

چطوری شکرگزاری کنم ؟؟ راهشو بگید....چند وقته می‌خوام چله شکرگزاری بردارم تا شاید خوب بشم

2706