2733
2734
عنوان

قرص ضد افسردگي

503 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

كسي بوده قرص سرترالين (آسنترا) مصرف كرده باشه؟؟؟

آيا تاثيري رو بهبود افسردگيش داشته؟؟؟

ميشه تجربياتتون رو بگيد

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم عوارضش چيه؟؟ چاق كننده هم هست؟؟؟

چاق کننده نیست یکم گیج میشی

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

با معده خالیم هیچوقت نخور

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

یه سوال کسی میدونه تاثیرش به چه صورته؟وقتی قطعش کنی چی؟دوباره برمیگرده؟

2738

سلام عزیزم

مشکلتون افسردگی بوده؟

خب باید یکی دو هفته دیگه هم مرتب مصرف کنید تا اثرش رو ببینید

اطرافیانتون هم میگن تغییری نکردید؟

من خیلیا رو دیدم که خیلی راضی بودن

ان شاءالله واسه شما هم خیلی خووب جواب میده  

یه سوال کسی میدونه تاثیرش به چه صورته؟وقتی قطعش کنی چی؟دوباره برمیگرده؟

من میدونم که اگه همراه با قرص مشاوره و روان درمانی هم بشید شانس عود کمتر میشه

تاثیرش هم به این صورته که باعث افزایش سروتونین مغز میشه و از این راه خلق رو بهتر میکنه

سلام عزیزم مشکلتون افسردگی بوده؟ خب باید یکی دو هفته دیگه هم مرتب مصرف کنید تا اثرش رو ببینید اطر ...

بله عزيزم افسردگي

من ميترسم بهش وابسته بشم نتونم تركش كنم😔

اطرافيانم اصلا حواسشون به من نيست

اصلا نميدونن كه من افسردم

نگفتم كه دكتر بهم اين دارو رو داده

من فقط خودمم كه خودمو ميفهمم😔

خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
بله عزيزم افسردگي من ميترسم بهش وابسته بشم نتونم تركش كنم😔 اطرافيانم اصلا حواسشون به من نيست اصل ...

سلام عزیزم

اخه این داروها وابستگی نمیارن  

خب با اطرافیانت صحبت کن و سعی کن حمایت و محبتشونو حلب کنی,شاید با بهبود رابطه تون حال خودت هم ان شاءالله بهتررشه