2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی هنوز وقت هست؟ اخه امروز ۱۲ هست  من هنوز ثبت نکردم کد هارو استرس گرفتم

امروز کجا ۱۲ هست 

بعدم الان از ساعت ۱۲ شب گذشت دیگه فردا حساب میشه و همون ۱۲

دعا ، نذر ، نوشتن ، انرژی مثبت ، انگیزه ، فکر خوب همش دروغه ... هر چی تقدیرت باشه همونه
خب دیگ ساعت ۱۲ یه بعد  روز جدید حساب میشه  یعنی الان برم وارد کنم

چجوری انتخاب کردی 

من نتونستم مشاوره بگیرم الان سر همین تاپیک زده بودم کلی دارم غصه میخورم دست تنهام

دعا ، نذر ، نوشتن ، انرژی مثبت ، انگیزه ، فکر خوب همش دروغه ... هر چی تقدیرت باشه همونه
چجوری انتخاب کردی  من نتونستم مشاوره بگیرم الان سر همین تاپیک زده بودم کلی دارم غصه میخورم دست ...

رشته ات چیه؟

یه ویدئو تو یوتیوب دیدم خیلی کمک ام کرد 

سرچ کن آکادمی هدف پلاس یا انتخاب رشته فرهنگیان تو یوتیوب میاره 

چه رشته هایی مدنظرته؟

رشته ات چیه؟ یه ویدئو تو یوتیوب دیدم خیلی کمک ام کرد  سرچ کن آکادمی هدف پلاس یا انتخاب رشته ف ...

انسانی

رشته ی دلخواهم ظرفیت نداره

علاقم نسبت به اینایی که هست یکسانه 

فقط تاریخ و ادبیات و الهیات با ابتدایی و تربیت بدنی اینا

خب من نمی‌دونم مثلا کدومش بهتره کدوم شرایط شغلی و امکان پیشرفتش بیشتره کدوم احتمال قبولیش برای تراز من بیشتره

انسانی رشته ی دلخواهم ظرفیت نداره علاقم نسبت به اینایی که هست یکسانه  فقط تاریخ و ادبیات و ا ...

اگر ظرفیت شهرتون از ۷۵ تا کمتر هست همه رو بزن به ترتیب علاقه

چند تا میگیره کلا استان تون؟

دبیری بنظر من بهتره

باز خیلی شرایطو باید درنظر بگیری که شخصیه بیشتر مثل دانشگاهش که دور هست یا نزدیک،کدوم رشته خودت علاقه بیشتری داری 

اگر ظرفیت شهرتون از ۷۵ تا کمتر هست همه رو بزن به ترتیب علاقه چند تا میگیره کلا استان تون؟ دبیری بن ...

شهرمون ۸ تا ظرفیت شایدم ۹ تا

محل تحصیل همش دوره خرم آباد و قزوین و اراک

شهرای دیگه هم دلم میخواد بزارم ولی محل خدمتشون شهرستان دیگه میشه حداقل ۸ سال باید باشم

خانوادم یکم سختگیرن

2706