2410
2553

داشتم اینستاگرام رو میدیدم اتفاقی خوردم به پیج بنیتا.

خبرنگاره رفته بود با پدرومادرش مصاحبه میکرد مامانه که اصلا یه کلمه هم نمیتونست حرف بزنه باباشم با گریه میگفت من هیچی نمیخوام فقط بچمو میخوام.

دلم کباب شد براشون. خودم یه پسر دو سال و نیمه دارم که الان کنارم خوابیده. نگاهش میکنم و دلم درد میگیره به حال مامان بنیتا

توروخدا دعا کنید براشون

زندگی اگر هزار بار باشد بار دیگر تو بار دیگر تو

منم داشتم به بنیتا فکر میکردم که تاپیک زدید...خدایا الان کجاس شیر خورده گریه نمیکنه😢😢😢

خدایا به دل مادرش رحم کن😭😭😭

خدایا تو بساز...خودت بسازی قشنگ تره❤🤩🙃🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا واسه هیچ کس نخواد.

خیلی سخته.

به خدا از موقعی که فیلمو دیدم قلبم درد میکنه.

تا قبل از اون شنیده بودم حتی عکسشم دیده بودم اما ناراحتیم همون لحظه بود.

اما پدر مادرشو که دیدم سوختم براشون.

تنها کاری که تونستم انجام بدم اینه که خواهش کنم براشون دعا کنید

2456

منم فیلمشو دیدم و فقط گریه کردم

نذر کردم واسه پیدا شدنش

خودم بچه دارم میفهمم الان چی میکشن بچه کوچولو حتما الان ترسیده

بهانه شیر مادرشو میگیره 

خدایا خودت به آغوش مادرش برشگردون

توروخدا دعا کنین

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2714

تو ماشین باباش بوده باباش ماشین و از پارکینگ میاره بیرون میاد دره پارکینگ و ببنده ماشین رو با بچه میدزدن

ان شاء الله که زنده و سلامت باشه وزود پیدا بشه به حق این روز عزیز  الهی آمین  

ایت الله بهجت : هر زن شیعه بی حجاب با بی حجابی اش سیلی به صورت حضرت فاطمه زهرا (س) میزند ...حرف خاصی نیست....فقط ....این بار که خواستی ارایش کنی و موهاتو بزاری بیرون و مانتوی تنگ و کوتاهت رو بپوشی یاد این حرف ایت الله بهجت بیفت ..بچه شیعه...همین

وای خیلی سخته فکر بهش ادمو دیوونه میکنه بیچاره مامانش یا خانوم زینب(س) شما رو به حق داغ هایی که دیدید این بچه به مادر و پدرش  زنده و سالم برگردونده بشه  ای خدا الان که فکر میکنم گریم می گیره خیلی سخته

ایت الله بهجت : هر زن شیعه بی حجاب با بی حجابی اش سیلی به صورت حضرت فاطمه زهرا (س) میزند ...حرف خاصی نیست....فقط ....این بار که خواستی ارایش کنی و موهاتو بزاری بیرون و مانتوی تنگ و کوتاهت رو بپوشی یاد این حرف ایت الله بهجت بیفت ..بچه شیعه...همین

منم فیلمه رو دیدم امروز  اینقدر گریه کردم، اتفاقا خواستم تاپیک بزنم واسه پیدا شدنش و سالم بودنش صلوات بفرستیم، بچه هشت ماهه تو این چند روز چی بهش گذشته بی مامانش، چی خورده، آخه بچه هشت ماهه شیر میخواد😔

خدا کنه تا فردا سالم برگرده پیش مامانش

حالِ مامانش هم که گفتن نداره 

خدایا شکرت
2706