2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239420 بازدید | 137083 پست
منم از مجردی دوس داشتم خودمم داداش نداشتم همیشه کمبودش حس میشد و هنوزم حس میشه یادمه راهنمایی بو ...

انشالله عزیزم به خواستت برسی.دوتا پسر بیاری جای داداشهایی که دلت میخواسته

خدایا خوشبختی و شادی رو به همه بده 
خواهرم اونروز میگه خوشبحالت دختر داری اونم دوتا پسر داره  وشوهرش میگه اصلا نمیاریم دیگه.میگه من ...

منم هميشه از اين ميترسم😢

امروز به همسرم گفتم اگر بچه دوممون پسر بشه من چيكار كنم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چند شب نذر دارم بخونم .هر شب میتونم اسامی بیشتری رو بگم‌.ولی فعلا عزیزم ۸ نفر هستن شمانفر ۹ هسین. ...

الهام جون من مامان طنازم.تازه فهمیدم که یه نی نی کوچولو تو دلم دارم.روزهای سختی رو گذروندم.همسرم وقتی فهمید باردارم عین خودم شوکه شد وناراحت!الان اوضاع یکم آروم شده شکر خدا ولی محتاج دعام.تو دعاهات منم یاد کن

خدایا پناهم باش....
2728
الهام جون من مامان طنازم.تازه فهمیدم که یه نی نی کوچولو تو دلم دارم.روزهای سختی رو گذروندم.همسرم وقت ...

سلام عزیز دلم.دیگه نعمتی از بچه بالاتر مگه هست؟؟چشم گلم انشالله همه چی همونجوری باشه که میخای.حتما دعاتون میکنم😚

خدایا هزار بار شکرت که بازم معجزه ات رو نشونم دادی .خودت دادی خودتم نگهبانش باش.همینجوری که دل من رو شاد کردی دل دوستامم که منتظر معجزتن شاد کن به بزرگیت قسمت میدم❤❤❤ 
بزرگ شدن سينه و دندون درد از علائمش فك كنم باشه اميدوار باش😍😍 حالا من ترشح ندارم اصلا ماه ها ...

سلام مریناز جون بیصبرانه منتظر خبر خوشت هستم

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
یه سوال میشه کمکم کنین؟؟؟ بعد اقدام اگه گرفته باشه یانه؟؟دمای بدن پایین تر میره یا بالاتر؟؟شکم درده ...

دقیقا سوال منم هست.من دیشب آخرین اقدامم بود خییییلی گرمم شده بود تا صب خودمو باد میزدم اما الان که خوبم.نه درد سینه دارم نه کمر فقط یه کم حالت پریودی دارم که هی میگیره ول میکنه

کوچولوی مامان منو اینهمه خوشبختی محااااله
واااا چطور دفه سوم يعني كي بود؟

دقیقا نمیدونم چند وقتش بود اوایل بارداریش به خونریزی افتاد رفت دکتر فرستاده بودنش سونو اونجا احتمالی گفته بود دختره .دفعه ی دومم  نمیدونم واسه غربالگری اول رفته بود یا فقط واسه جنسیت که گفته بودن  دختره.سری بعدش گفته بودن پسره

چه جالب منم خودم فکر میکنم بین اولی و دومی ازاد شده بود ولی اینجا بچه ها اکثرا نظرشون این بود من زو ...

مثلا من پسر دار شدن برام مهمتر از کلا باردار شدنه الان چه گلی میتونم به سر بگیرم؟ 

2706