2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239472 بازدید | 137083 پست
نگران نباش اصلا....اضطراب رو بزار کنار...اولین قدم همینه...یا اقلا کمترش کن....رحمتو گرم کن...روزی چ ...

نی نی تون پسره شما؟؟؟

نی نی من آسمونی شد هفته25 به دلیل ناتوانی دهانه رحم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظر من فقط جنسیت به مرد بستگی داره 

منم موافقم.ولی میگن فولی بیس ب بالا هم مرتبطه با جنسیت پسر .من که اصلا چک نکردم

"رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک السمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین"
خب ایشالا شما نوه پسر میارین براشون ‌.ی فامیل داریم دو تا بردارا یکی ۳ یا ۴ تا دختر دارن .ما فک کردی ...

خدا خدا خودش کمکم کنه.برام دعا کنید با اولین اقدامم بعد از اجازه دکتر نتیجه بگیرم اینقدم منت شوهری و نکشم واسه یه بچه

منم موافقم.ولی میگن فولی بیس ب بالا هم مرتبطه با جنسیت پسر .من که اصلا چک نکردم

منم نه سونو رفتم واسه فولی نه امپول زدم واسه ازاد سازیش

خدا خدا خودش کمکم کنه.برام دعا کنید با اولین اقدامم بعد از اجازه دکتر نتیجه بگیرم اینقدم منت شوهری و ...

ایشالا عزیزم .خدا خیلی بزرگ و مهربونه .توکل کن بهش 

"رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک السمیع الدعا رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین"
2738
سلام مامانا و مامانای آینده😊 بچه ها بنظرتون فردا برم دکتر باسونوکید صدای قلبش شنیده میشه تو 18 هفت ...

اون درد احتمالا به خاطر کش اومدن رحمه

به عضلات شکمت داره فشار میاره کش بیاد

با کریمان کارها دشوار نیست... 
منم نه سونو رفتم واسه فولی نه امپول زدم واسه ازاد سازیش

من اینکارا بهم استرس میده .حتی ی کیت ساده هم وحشتناک استرسیم میکرد ‌.بخاطر همین دکترم گفت نرو 

من اینکارا بهم استرس میده .حتی ی کیت ساده هم وحشتناک استرسیم میکرد ‌.بخاطر همین دکترم گفت نرو 

اقدام کردی؟؟؟

کی موعدته گلم؟؟؟

2706