2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239403 بازدید | 137083 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از دوستان توی چند صفحه قبل درمورد دمای بدن موقع تخمک گذاری پرسیده بود من حواسم نبود ریپلای کنم ی ...

مال من که همش توی سیکل متغییره سه ماه یادداشت کردم چیزی سردرنیاوردم

سلام به همه دوستان گل  من سیاه دونه رو آسیاب کردم با عسل قاطی کردم و دو روزه صبح ناشتا میخورم& ...

چرا ناشتا 

ناشتا ممکنه اذیت کنه اول چنتا لقمه چیز دیگه بخور با معده خالی نخور فقط تو صبحانه باشه خوبه دیگه

2728
مبارکه مهناز جون خداروشکر که سالم و سلامت شما چه روزایی اقدام داشتین؟ با کیت تخمک گذاری پیدا کرده ...

خیلی ممنون با کیت چند ماه تخمک گذاریم دستم اومده بود ولی ماه اقدام از کیت استفاده نکردم و روزای ۹  ۱۰  ۱۲  ۱۳  ۱۵  ۱۶  ۱۸  اقدام داشتم

روز ۱۳ تخمک گذاریم بود طبق روال هر ماه

❤زندگی 
بانو جون شما چه مدت تو آب و جوش میشینی و چقدر قبل اقدام؟

ببخشید از بانو جان پرسیدی من جواب میدم  دکتر من که گفت یک ساعت قبل از اقدام یک قاشق غذاخوری جوش شیرین رو توی چهار لیوان اب جوشیده ی ولرم مخلوط کن و با سرنگ که سوزنشو برداشتی یکبار داخل واژن خالی کن و چند دقیقه بعد بایست که کاملا جوش شیرین تخلیه بشه

ببخشید از بانو جان پرسیدی من جواب میدم    دکتر من که گفت یک ساعت قبل از اقدام یک قاشق غذاخ ...

آره منم همین کارو کردم ولی حس میکنم بخاطر همین اقدام جواب نداد

بعد اونم خیلی احساس خشکی کردم رابطه رو برام مشکل کرد روان کننده هم که نمیشه استفاده کنیم

چرا ناشتا  ناشتا ممکنه اذیت کنه اول چنتا لقمه چیز دیگه بخور با معده خالی نخور فقط تو صبحانه با ...

آهان پس واسه همین که حالم بد میشه نمیدونستم فک کردم باید ناشتا خورده بشن 

خیلی ممنون که کمک کردی

خیلی ممنون با کیت چند ماه تخمک گذاریم دستم اومده بود ولی ماه اقدام از کیت استفاده نکردم و روزای ۹ &n ...

ببخشید اینو میگم ایهمه اقدام احتمال دختر شدن بیشتر نمیشه آخه از تخمکگذاریم فاصله دارم اقدام داشتی

2706