2410
2553
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1238748 بازدید | 137083 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من یه بار اشتباهی به جای کلمه «باشن» نوشتم با سن گفت شما مجاز نیستید و فلان 😄😄نمی‌دونه راههای رس ...

منم یه بار تل گر ام نوشتم نوشت غیر مجاز

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
خوبه پليس راه بهت شك نكرد😂😂😂😂 من فقط جوشونده ميخورم دو شبه وقت نكرديم بخوريم همش مهموني

چجوری میخوری عزیزم. چند وقت قبل اقدام، شروع کردی به خوردن؟ من کلا بجز شکلات هیچ چیز دیگه ای رو رعایت نکردم

من ۶ماه اقدام بودم.قبلش هم ۵ماه داروی تحریک تخمکگذاری میخوردم اوایل فولیکول بالغ نداشتم اما بعدها دا ...

وای  عزیز دلم کل تنم مور مور شد😭😭 خدا خیلی دوست داره انشاءالله چ بچتو ب سلامت بقل بگیریش 😊خیلی احساساتی شدم😘

2714
ممنون به خاطر پاسختون  بخدا اگه فضای مجازی باعث شده من دوستان خوبی مثل همه شما پیدا کنم حاضر ن ...

دقیقا 

من خیلی برون گرام

با این حال تو دنیای واقعی هیچ کس نمیدونه تو فکر بچه م ! خیییلی احساس نیاز داشتم که از احوالاتم تو این روزا با کسی حرف بزنم

واقعا اینجا اون کمبود رو پر میکنه😍😍😍❤️❤️❤️

با کریمان کارها دشوار نیست... 
سلام دوستان شما کلا رژیمارو رعایتکردین؟قرصی هست واسه پسردارشدن؟؟؟؟؟

قرص واسه پسر دار شدن عزیزم چه با مزه گفتی؟؟  تنها راهکاری که میتونی شانس پسر دار شدنت رو بالا ببری نزدیکی روز تخمک گذاری و رعایت رژیم غذایی چند ماه قبل از اقدام به بارداریه....فقط همین گلم...

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است.....

من برم چشمام بابا قوری شد ۲۰ صفحه جا مونده بودم همه رو ولی خوندم ....  شوهرم بیدار شده میگه من از دست این نی نی سایتت چه کنم ؟ خواب و خوراک نداری واسش  

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است.....
2706