2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239470 بازدید | 137083 پست
بچه ها من خیلی می‌ترسم بابت این غده. باید برم دکتر زنان یا دکتر جراح؟ 😢😢

برو پیش یه جراح خوب

چیز مهمی نیست مطمینم عزیزم نگران نباش

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
بچه ها خواب دیدم هواسرده شوهرم تو حیاط خوابیده ی لحاف روشه گفتم ببرم ی لحاف دیگه بکشم روش که رفتم دی ...

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان شوهرم زنگ زد گفت چیزی شده کارم داشتی.منم خوابمو وتعبیرشو تعریف کردم وکلی تهدیدش کردم😕

انقد خندید پشت تلفن😂😂😂😂😂😂

گفت الان پیش زن دومم😆😆😆

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
سلام شکوه جونم 1ساعت که اشکالی نداره چقدر همه چی رو سخخخخت میگیری دختر    

اخه مامان انتا گفت اگه سه ساعت دستشویی نرین دقیق تر نشون میده

خدایا ، کمک کن دیرتر برنجم ، زودتر ببخشم ، کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم . . .
2728
الان شوهرم زنگ زد گفت چیزی شده کارم داشتی.منم خوابمو وتعبیرشو تعریف کردم وکلی تهدیدش کردم😕 انقد خن ...

فکرشم آدم رو اذیت میکنه خدا نصیب نکنه  

دکتر دخترم گفت هر دو ماهیی یه قرص ویتامین دی به دخترت تا 12 سال و بعدش هر ماه  وقرص آهنم سه ما ...

ازمايش قبل بارداري دادي ديگه؟ با همونا واسه منو چك كرد و تجويز كرد

اكثر ايرانيا كمبود ويتامين د دارن

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
انشاله ک چیزی نیست.نگران نباش .تو نت چرت وپرت زیاد مینویسن.چرا دیر وقت داده

وقت نداشت سه شنبه هم به زور داد بين مريض😕

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
2738
سه ماه تخم هویج خوردم .دیگه این ماه نبایدبخورم ازصبح هم فقط عسل وفلفل سیاه رورعایت کردم ازرژیم

سه مااااااه به قول خودم تخم زهرمار رو خوردی ک چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟      من 4 ماه پیش یعنی میشه 3 ماه قبل از اقدامم فقط یه روز خوردم اونم به اندازه دو قلوپ ....ریختم دور

ازمايش قبل بارداري دادي ديگه؟ با همونا واسه منو چك كرد و تجويز كرد اكثر ايرانيا كمبود ويتامين د دار ...

من این مورد رو چک نکردم 

ما سالیانه تو کارخونه چکاپ میشیم کم بود بهمون ماهی یه دونه میدادن زوری   چند سال قبل قرص میخوردم تا قبل از اقدام

بعد مکمل شروع کردم توش داشت دیگه نخوردم جداگانه

حالا تازگی ها چک نکردم امروز برم چک کنم شاید

بچه ها خواب دیدم هواسرده شوهرم تو حیاط خوابیده ی لحاف روشه گفتم ببرم ی لحاف دیگه بکشم روش که رفتم دی ...

بانوووووو تو هم اینجوری هستی؟  

آدم خوابشم میبینه میخواد خفشون کنه    

❤زندگی 
2706