2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239469 بازدید | 137083 پست
نگين انجام داده انتقالش رو ج مثبت هم گرفته

عزيزم هزينش چه قدره و ارزش داره براي تعيين جنسيت كسي كه مشكل ناباروري نداره آي وي اف كنه

تو کیستی که من اینگونه بی تو بی تابم؟ شب از هجوم خیالت نمی برد خوابم

خانوما من دو ماهه میخوام اقدام کنم روز تخمک گذاری هر سری یه مشکلی پیش میاد که نمیشه دفه پیش درست افتاد شب عاشورا منم نتونستم دلم راضی نشد این بارم که احتمالا بیفته پنج شنبه این هفته قراره برام مهمون بیاد و شبم بمونن چیکار کنم آخه نمیتونم بگم نیایین  

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما من دو ماهه میخوام اقدام کنم روز تخمک گذاری هر سری یه مشکلی پیش میاد که نمیشه دفه پیش درست افت ...

سلام عزیزم. میگم مگه پیش شما می خوابن مهموناتون؟؟ 

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
اولین چیزی که اومد سرطان و اینا بود سکته کردم

نه بابا نگران نباش عزيزم برو دكتر نشون بده، منم واسه كيست سينه م خيلي ترسيده بودم انشاالله كه مال توام چيز خاصي نيست

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...
2731
خانوما من دو ماهه میخوام اقدام کنم روز تخمک گذاری هر سری یه مشکلی پیش میاد که نمیشه دفه پیش درست افت ...

سلام عزیزم

نمیشد بگی هفته ی بعد بیان به یه بهونه ای؟

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
قربونت برم عزیزم ممنون گفتی خواهر برادر نداری درسته؟

اره عزيزم يكي يه دونه خل و ديوونه م😜

الهی!چون حاضری چه جویم؟ و چون ناظری چه گویم؟   الهی! از من دعایی و از تو نگـــــاهی...

راسی خانمای گل ،ماه صفر شروع شده!صدقه یادتون نره عزیزان  و البته ی دعایی هم داره اونم بخونید بد نیست

و اگر برای تو خیری بخواهد،فضل او را هیچ بازدارنده ای نخواهد بود.(یونس آیه ۱۰۷)
اره عزيزم يكي يه دونه خل و ديوونه م😜

ماهی عزیزم عشقی    

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2738

اولدوز يه بهونه بيار يا بگو زودتر بيان يا ديرتر

لعنت به مهمون بيموقع😕

راسی خانمای گل ،ماه صفر شروع شده!صدقه یادتون نره عزیزان  و البته ی دعایی هم داره اونم بخونید بد ...

مرسی عزیزم اتفاقا من امروز یادم افتاد گذاشتم کنار

التماس دعا

اولدوز يه بهونه بيار يا بگو زودتر بيان يا ديرتر لعنت به مهمون بيموقع😕

متاسفانه مامانم معلمه دیر و زود نداره بیان فرصت فقط پنج شنبه و جمعه س  

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها کیا باردار شدن پسر شده تو این تاپیک ؟

من له غم کوردستان و کرمانشاه شریکم....باز هم مردم کورد تسلیت.       بیاین بهتون نیاز دارم لطفا یه رای بدین مهیار صادقی  https://t.me/joinchat/AAAAAESDFFAGSggXe4cUvQ   
2706