2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239470 بازدید | 137083 پست
مامان آتنا جون از تخمک گذاری تا وقتی که نطفه تشکیل بشه چقد طول میکشه؟.من سه روز بعد از اقدام ترشی خو ...

معمولا اگه روز تخمک گذاری اقدام کرده باشی اسپرم بعد حدودا ده ساعت به تخمک ميرسه البته اگه تخمک آزاد شده باشه ديگه لقاح که شکل بگيره جنسیت. هم مشخص شده.    برای شما که سه روز گذشته 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
آره گلم درسته دمیترون..... معمولا برای تهوع بارداری ميدن.    . البته بعضی دکترها هم اعتقاد ...

عزیزم ی سوال

لطفا اگه کس دیگه ای هم میدونه بگه

من الان دو روزه کنار واژنم حالت یه غده شده ک راه میرم درد میگیره

مپل کیست میمونه

خدایا😢😢😢😢

چرا نزدیک اقدام باز این جیزا پیش میاد

خدایا ، کمک کن دیرتر برنجم ، زودتر ببخشم ، کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😃😃😃😃😃 اخی......نازی جیگر خاله داره اذیتت میکنه..... منم ازون حالت تهوعها موخام😂😂😂😂😂

بانوی مهربون از خدا میخوام به زودی قسمت همه منتظرا و بچه های تاپیک بشه

❤زندگی 
2728
چیکار کنم بچه ها دقیقا کنار واژنه یکم فاصله داره ازش 

عکس لطفا😂😂😂😂😂😂😂

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
عزیزم ی سوال لطفا اگه کس دیگه ای هم میدونه بگه من الان دو روزه کنار واژنم حالت یه غده شده ک راه می ...

کنار وازنت از داخل عزیزم؟

چطور متوجه شدی؟لمس کردی؟

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2738
ن بخدا مثل ی کیست شده الان دو روزه راه میرم درد میگیره دست میزنم ب اندازه نخود هس

شاید جوشه ازداخل چرک کرده میزنه بیرون

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
2706