2703
2553

من اومدم🙌

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بانو جون تو تا الان چه کارایی کردی؟رژیم غذاییم گرفتی؟

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2456
سلام دوستان ،من تازه عضو شدم .اما نمیدونم چطور باد تبادل نظر ایجاد کنم ،سوالمو مطرح کنم،ممنون میشم ب ...

اون بالا تبادل نظر بزن برو پایین موضوعت انتخاب کن موضوع جدید بزن اونجا بنویس و ثبت کن نیمه خصوصیش نکن تا بتونن جوابت بدن

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
شماهم میگید عزیزم

من تازه میخوام شروع کنم مشکلم با فولی کوچیکه شنیدم هرچی فولی بزرگتر باشه احتمال پسر شدن بیشتره درسته؟

منم دلم میخاد پسر بشه، هیچ رژیمی نگرفتم، جوش شیرین هم استفاده نکردم، فقط یه بار تو ماه، اونم روزی که خط تست کیت تخمک گذاری پررنگتر از خط کنترل هست اقدام میکنم

بچه اولم هست، هر چی بشه در درجه اول و دوم و سوم سالم و صالح باشه، اگر پسر باشه هم بهتره😉

خدایا امیدم فقط تویی...
2714
  1. خدایی امسال سال پسره من به هر کی برخورد کردم پسر داشته.هنوز خانوم حامله پسر دار ندیدم.ژن جنسیت از همسرتونو خانواده ایشونو نگاه کنین.
مادر نداری از همه دنیا بی کس تری.فقط اونایی ندارن میفهمن بقیه در این مورد نفهمن بلا نسبت شما
بله فولی باید۲۰ ب بالا باشه.شما فولیت چند میشه؟تنبلی داری؟

فولیم 18هستش آره تنبلی دارم😧

سلام به همه

منم اگه خدا بخواد میخوام اقدام کنم

ولی تنبلی تخمدان دارم

هیچ اطلاعاتی هم ندارم درمورد اینکه چیکار کنم واسه فعال شدن تخمدان و پسر شدن

اخه شنیدم با تخمدان فعال احتمال پسر بیشتره

خدایا دوست دارم  
منم دلم میخاد پسر بشه، هیچ رژیمی نگرفتم، جوش شیرین هم استفاده نکردم، فقط یه بار تو ماه، اونم روزی که ...

من تو این جوش شیرین موندم یکی میگه اسپرم کشه یکی میگه محیطو قلیایی میکنه آدم میمونه چیکار کنخ

میگن فولی روزی ۲میل رشد میکنه

شما چندم دکتر بهت گفت بری سونو؟

یعنی چی؟😊

منظورم اینه امسال من به شخصه هر کی دیدم پسر حامله بود.جنسیت بچه هم میگن از پدر بچه میاد.انشاالله که خدا یه پسر خش بهتون بده

مادر نداری از همه دنیا بی کس تری.فقط اونایی ندارن میفهمن بقیه در این مورد نفهمن بلا نسبت شما
همون موقع ک کیتت قرمز میشه فقط شبش اقدام میکنی 

آره، البته هنوز درست و حسابی تو حس اقدام نرفتیم

مثلا اسفند همون یه شب اقدام کردم دیگه اقدامی نداشتم، فروردین اقدام نداشتیم، اردیبهشت دوباره فقط همون یه شب اقدام داشتیم، خرداد اقدام نداشتیم، تیر هم همون یه شب اقدام داشتیم، بنظرتون با این تفاسیر که شده یک ماه درمیون الان من جز اونام که سه ماه اقدام کردم یا چون مرتب نبوده از این ماه حساب کنم؟

خدایا امیدم فقط تویی...
2706