2737
2734
عنوان

یکساله تو اقدامم ولی نمیشه😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 29 پست

من جاریم تو اقدامن، به همه هم اینو گفته ما میخوایم بچه دار. بشیم. ولی در عین ناباوری سیگار میکشه، تازه دیروزم که اومدن خونمون دیدم موهاشو بلوند کرده بود 😱😱😳 به منم گفت بیا با هم بریم ،من یه وقت دیگه گرفتم میخوام روشن ترش کنم 
یعنی هیچ اتفاقی نمیفته برای بچش ،اگه با همین شرایط باردار بشه ؟!

میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستید 🙏🏼😘  مرسی عشق مامان که اومدی تو دلم ،بابایی عاشق منه ولی 🙈😜😘 تورو هم دوست داره 😘 حالا دیگه از همیشه خوشبخت تریم 😍😍👪❤️ مرسی خداجون مرسی زندگی رویایییییییییی💕💕💕💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای خوبــــم من عضوجدیدم من دوساله اقدام کردم ولی نشده رفتم دکتر فقط ب شوهرم قرص داده کلومیفن لازم ب ذکره ک من پریودم منظمه یعنی میشه منم جوابی بگیرم تاحالاجایی نرفتم این اولین درمانمه 

برا منم دعا کنید...کاشکی خیلی منتظر نمونم...

پسر شیرینم چراغ خونمون روشن شده با حضورت دردانه مادر..خداروشکر که هستی تو زندگیمون بعداز پسراولم، دومین پسرم هم معجزه خدا اومد و زندگیمون نورانی تر شد
2728
بعد خانومه گفت منو تو مشهد همه میشناسن من اونایی ک ده سال وهفت سال بچه نداشتن با این دارو حامله شدن ...

رده تخم مرغ محلی هم میخواد من یادم رفت ببخشید

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2738

عزیزم کلومیفن رو چجوری مصرف کردی؟؟

من خالم از شب سوم پریود شبی دوتا خورد تا شب پنجم.

از ماه قبلشم متفورمین روزی دوتا میخورد.

متفورمین باعث میشه کلومیفن جواب بده.

یکی دوماه متفورمین بخور بعد کلومیفن جواب میده.

برای خالم همون ماه اول جواب داد و باردار شد

خدایا مرســی...نی نی مونو آفریدی😍💕😍

سلام من چند روزه دارم با شوهرم زندگی میکنم .... هیچ وقت فکر نمیکردم منم گرفتار این قضایا بشم ... فکر کنم ما هم با مشکل رو برو هستیم ....اینو شوهرم تازه بهم گفته   خیلی برام سخته باهاش کنار بیام .. آخه تا روز عروسی چیزی بهم نگفت ... همین خیلی دلمو شکست 

سلام به همگی 

من تازه واردم

پنج سال ازدواج کردم یکسال تو اقدامم بی نتیجه دیگه واقعاً من  خسته وناامید شدم اگه ادامه میدم بخاطر دلداریااای شوهرم دکترهم رفتم درمانم گذروندم جواب نهایی هیچ مشکلی ندارین

خدا جونم ازت ممنونم که وقتی از ناامیدی خمیده میشم با دستای پرقدرتت بلندم میکنی  خداجونم مراقب نی نیم باش  
2706