2733
2764

دیروز بیست کیلو سبزی قورمه خریدم.. از صبح تاشب پاک کردم.. شستم خورد کردم تا اخرشبم واستادم بخارپزکردم.. ولی تلخه..الان مشکل کجاست؟؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یکم تلخه اصولاً قبل پخت و‌مزه دار کردن ولی هرگز اینجوری سبزی نخر

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

سلام شنبلیله یا سوخته یا زیاده.سبزی قورمه رو اصلا اماده نخر

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️ فا ل تا روت میگیرم ولی رایگان ن همونطور که رستوران میرید نمیتونید توقع غذای رایگان نوش جونتون کنید لطفا تگ نکنید شرمندتون بشم⚘⚘این یکی از شغل هامه و ازش در امد دارم لطفا درک کنید💕بوس پس کله اتون عشقولیا.شماره تماسم برای فا ل ۰۹۳۳۲۱۱۴۳۴۴ تلفن پاسخگو نیستم روبیکا . وات ساپ . ایتا . ایمو .از ده تیر رژیمم وزن اولیه ۸۴ وزن هدف هرچی خدا خواست الان ۷۴ ام
2706