2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وزنش خوبه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

من دخترم ده ماهشه.وزنش هشت کیلو و صد .قدش 73. من از بد غذاییش در عذابم.

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.

احتمالا از این بچه هایی هست که اولش قدش رشد نداره بعد یکدفعه قد میکشه.نگران نباش.

شما غذا چی براش میپزین؟

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.
2714

[QUOTE=44138708]احتمالا از این بچه هایی هست که اولش قدش رشد نداره بعد یکدفعه قد میکشه.نگران نباش. شما غذا چی براش م ...[/Q

خودم کوتاهی میکنم تو غذا دادن بهش

پسر که داشته باشی پشتت گرمه عاشقتم پسرم

پسر من هفت ماهشه وزنش ٧٩٠٠ قدش ٦٨ بود ، قد اش بلنده نسبتا ولي خيلي بد وزن ميگيره 😭 سرلاك ام نميتونم بدم ب شير خشك عادي عادي و ماست و كره و ...آلرژي داره 😞واقعا خسته شدم 

منو پسرم...شما همه...خخخخخخخخ
2706