2726
عنوان

مرغ مینام کش پول خورد داره میمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 28148 بازدید | 84 پست

نميدونم تماس بگير ببين هستن

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از نت پيدا كردم ،شايد بياره كش رو بالا

سلام
مینای من وقتی 2.5 ماهه بود داشت با یه تکه کاموای 35 سانتی به قطر 3 میلیمتر که حتی گره هم داشت، بازی میکرد و من اصلا فکر نمیکردم بتونه اونو بخوره اما 1 دقیقه حواسم پرت شد و دیدم کاموا نیست و مطمئن شدم که خوردتش، 3 ساعت منتظر موندم اما دفعش نکرد بعد با دامپزشک تماس گرفتم گفت که کاریش نمیشه کرد فقط 3 ،4 قطره روغن زیتون بهش بده. 6 ساعت که گذشت مینا فقط آب خالی دفع میکرد. دیگه شب شده بود و من گذاشتمش بخوابه. فردا صبحش دیدم که داره دونه میخوره و اندازه ی مدفوعش یک سوم حالت طبیعیش بود و جنب و جوش میکرد حتی آب تنی هم کرد. حدود ساعت 7 شب مدام گلوشو میخاروند و دور چشماش قرمز شده بود و دیدم که نوکش رو باز کرد و شروع کرد به عق زدن و کاموا رو که به شکل یه استوانه 4 در 2.5 سانتی بالا آورد. ( من بعدا فهمیدم که خارش گلوش به خاطر حالت تهوعش بود)

بله خوشبختانه مینا این عادت رو داره که اگر غذا مسموم باشه و یا به هر دلیلی به بدنش سازگاری نداشته باشه رو عمدتاً از طریق دهان دفع میکنه .

اينم تو نت بود 

پیغام هاله رو میخونید :

سلام اقا حمید بازم ممنونم از زحمت های بی پایانتون
مرغ مینای منو یادتون هست ؟ (مینی)
این مینی ما خیلی خیلی خیلی فضوله هر چی میبینه باید بخوره اگه نخوره اسمون به زمین میاد روم به دیوار حتی بعضی وقتا مدفوع خودشم میخواد بخوره و وقتی میخوام ازش بگیرمش یه جوری فرار میکنه و زود میخورتش که انگار .....
خلاصه دیروز یه زنجیر کوچولویه دو سانتی باریک از لباسم افتاد و مینی به سرعت قبل از اینکه ازش بگیرمش بالا کشیدش از شدت ناراحتی خودمو میزدم
تا پای مرگ رفت پهن شده بود رو زمین نمیدونم رفته بود تو حال اغما حتی وقتی بهش دست میزدم عکس العمل نشون نمیداد دیگه گفتم تا صبح مرده ولی خدا رو شکر امرو خوبه ولی نه به شنگولی هر روز ولی هنوز زنجیرو دفع نکرده .خیلی حرف زدم فقط میخوام بدونم خطری تحدیدش نمیکنه کاری نباید بکنم و اینکه همچین موقع ها با چه ترفندی میتونم این چیزا رو قبل از اینکه بالا بکشه ازش بگیرم

شیطنت که در طبیعت مینا هست .

اما هر چیزی که خوره تا الان میباید دفعش کرده باشه .

اگر دفع نشده سعی کنید مینا رو از قفس بیرون بیارید تا جنب و جوش داشته باشه و بتونه اون زنجیر رو دفع کنه .

متاسفانه در این جور مواقع به خاطر عکس العمل سریع مینا نمیشه اون وسیله رو ازش گرفت فقط تنها کاری که میشه کرد این هست که تا جایی که امکان داره این نوع وسایل رو دور از دسترسش قرار بدید .

............

سلام من یه جوجه مرغ دارم که نخ خورده.الان سه روزی میشه که خورده حالشم خوبه فکر کردم دفع کرده ولی امروز دیدم بالا آورد دوباره قورت داد.چیکار کنم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

سلامِ.ممنون میشم کمکم کنید.مرغ مینام نخ خورده بود که دور زبونش پبیچیده بود تو پاش هم گیر کرده بود.خلاصه از ته نخ رو تاب دادیم که اینجوری نخ رو بیاریم بیرون.اما دور زبونش اون ته حلقش فک میکنم پیجیده بود.ناچارا مجبور شدین نخ رو ببریم.اما از دیروز هیچی نمیگه چیزی هم نمیخوره.سرش هم میکنه تو پرش.بی حاله..چیکارش کنم..ممنون. میشم کسی راهنماییم کنه.

2706