2733
2764

کلا انگار نه من عروسشم نه پسرم نوش نه شوهرم پسرش 

هرکاری کنیم یه قدم تو زندگیمون برداریم عوض اینکه خوشحال بشه بدتر اوقات تلخی درست میکنه وقتی بچه من میخواست دنیا بیاد بلند شد رفت شهرستان انگار نه انگار الان بچه جاریم دنیا اومده از یه ماه قبل آماده باش بود الان فهمیدم دیشب هم رفته پیشش همراه مونده بااینکه مامان و خواهر جاریمم بیمارستان بودن

من همونم که تا میدیدیم ذوق میکردی 💔حالا اما فاز غم میگیری💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محل نده 

مال من بدتر از توعه 

منم تلافی میکنم الان رفته مکه نه سرراهی دادم وقتی هم بیاد کادو نممیدم بره همون جاریا براش کادو ببرن 

اینجوری بیشتر میسوزه حتی روزمادر و تولدشم نمیرم 

ما هم همین داستان رو داریم

خب نمیخان نخان چیکارشون کنیم

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

تنها راهش بی توجهیه نه بخاطر اون بلکه بخاطر آرامش خودت منم از این بی مهری ها ازش دیدم بهترین روز های زندگیم رو خراب کرد با حرفاش و کاراش و الان اوت زندگیش رو می‌کنه و از من یه اعصاب داغون مونده

به پشمت... برات مهم نباشه... یحتمل تو خیلی. ساده ای... مادرشوها از هر کدوم از عروسا حساب ببرن بیشتر ...

دقیقاهمینه ازهرکی بترسن بهش خیلی احترام میذارن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

زور نیست ک خواسته شدن!

دلش نمیخواد به شماها اهمیت بده..

شما مگه محتاج کارای اونی؟؟

رفتارت رو همینطور باهاش تنظیم کن.

تمام

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

الان جاریتم اونور داره حرص می‌خوره که وقتی مامانم و آبجیم هستن این اومده واسه چی هیچ کاری هم نمیکنه😄😄

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

عزیزم خانواده شوهر البته منظورم همشون نیس ها ارزش ندارن اصلا ی لحظه اوقاتتو بابتشون مکدر کنی ارزش ندارن بخدا اگه بدونی من در چ جهنمی دارم زندگی میکنم من تو ی خونه باشونم باور نمیکنی پدرشوهرم ی داد ک سربچم بزنه ها بچم از ترس خودشو خیس میکنه منم دیگه اصلا نمیذارم بره پیششون تک اتاق پیش خووم حبسش کردم ولی وای اگه رفتارشو با اون نوش ببینی موهاشو شونه میکنه تادسشویی همراهش میره در حالی ک بخدا ب قرآن برادرشوهرم ی روز تمام حرفا زنشو ب پدر مادرش گفت بشون گفت ک چشم دیدنتون نداره فقط رو ب روتون میخنده ی آب راضی نیس بدم دستون اگه ی دفه ی هزاری خرجتون کنم باید حداقل ۲ یا ۳ روز پدرم دربیاد از دادوبیداوبحث کردنش ولی خرفشو باورنکردن گفتن ن عروس ما این نیس 

2706