2733
2764

من خیلی ساله نماز نخوندم و الان چند وقتیه افتاده تو دلم دوباره برم شروع کنم به خونده نماز

ولی نمی‌دونم چرا خجالت میکشم از خوندنش از اینکه جلوی کسی نماز بخونم یا چادر سر کنم😑

قبلا اصلا اینجوری نبودم

چجوری دوباره شروع کنم نماز رو بدون خجالت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ولی اگه بیخیال بشی بخاطر خجالت، معلوم نیست کی دوباره دلت بخاد نماز خوندن رو شروع کنی

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

یکی از عواملی که باعث میشه نماز نخونی خجالت هست . یه روایت داریم که تقریبا این هست که کسی که در بین جماعتی که نماز نمی‌خوانند نماز بخونه مانند درخت سرسبزی هست که در بیابان خشک رشد کرده و ثواب زیادی می‌بره.پس اصلا خجالت نکش نماز بخون 

خجالت نداره بخون لابد کسی هست مسخره کنه استرس گرفتی کسی چیزی گفت بگو سرت تو. کار خودت باشه 

نه کسی مسخرم نمیکنه 

ولی اینکه بخوام چادر سر کنم نماز بخونم جلوی بقیه خجالت میکشم نمی‌دونم چرا قبلا خیلی راحت نماز می‌خوندم 

عزیزم بخاطر جو عمومی و فضای جامعه است متاسفانه ،ولی از خدادکمک بخواه کم کم شروع کن مطمئن باش وقتی به این باور هستی که کارت درسته خود خدا تو رفع موانع بهت کمک میکنه ،اولین قدم هم این هست که اگر حجاب کاملی نداری کم کم سعی کنی حجابت رو بهتر کنی تا شمارو با پوشش جدیدت بشناسن ،بعد کم کم نماز خوندنت هم برای بقیه عادی میشه 

ما وقتایی که میریم عروسی ملت یه جوری بهمون نگاه میکنن وقتی با اذان میریم نماز خونه !انگار ما داریم هنجار شکنی میکنیم نه اونا که لخت و پتی ریختن وسط دارن قر میدن 😅😅

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
2706