2726
عنوان

کدبانو های عزیز یه لحظه لطفا

567 بازدید | 40 پست

اول سلام

دوتا سوال داشتم اول اینکه بگید تو یک هفته گذشته ناهار جی درست کردید؟(فصد فضولی ندارم میخوام دایره غذاهایی که می پزم بزرگتر بشه)

سوال دوم من فریزرم همیشه خالیه یعنی فقط گوشت مرغ ماهی و رب خونگی که مامانم درست کرده دارم

یه زن کدبانو چی تو فریزرش میزاره. مثلا دیدین این زن قدیمیارو همچی فریز میکردن

دلم میخواد اون مدلی بشم

زندگی اگر هزار بار باشد بار دیگر تو بار دیگر تو

همه چيز رو فريز كردن خوب نيست /

ولي من گوجه سبز ، آلبالو ، نخود فرنگي ، باقالي پاك شده و باقالي براي پختن با آب ، حبوبات ، سبزي قورمه و شويد ، غوره و زرشك و كشمش پلويي ميذارم فريزر .گاهي هم پياز داغ در حجم زياد درست مي كنم ميذارم فريز

قیمه عدس پلو رشته پلو ماکارونی بقیشو یادم نیس

تو فریزرمم بغیر از گوشت سبزی قرمه و کشک و قرقروت و نخودفرنگی باقلا یکم به آلو و کمی حبوبات پخته واسع مواقع ضروری

زمستان است دیگر...دل زمین به برف گرم است دل من به تو💕💕💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر چی دم دستت میاد بزار فریزر 

میشی مث این قدیمیا  

هم نوع سبزی خورشتی اشی سوپی کوکویی 

بامیه 

نخود فرنگی 

باقالا

ماهی 

الان البالو فریز کن برا شبای بلند زمستون 

بادمجون سرخ شده 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2728

تو این هفته هم 

سالاد ماکارانی 

زرشک پلو با مرغ 

کوکو سیب زمینی 

کنسرو بادمجون و ماهی 

عدس پلو 

پختم جات خالی😍😍😍😍شامم که نمیپزم رژیمم به امید خدا😐

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

فری جون خیلی باحالی تو دهنت میگی زن قدیمیا خب قدیما انقدر مغازه و امکانات نبوده که همه چی یخ زده مصرف میشده بعدم مگه شاغلی که مرغ یخ زده بخوای بخوری من فقط گوشت قرمز و قورمه سبزی فریز میکنم سعی همه چی رو تازه مصرف کنی ننه

من دلم خوشه به همسرم و دوتا دسته گلم خدایا مرسی که خوشبختم فقط ازت سلامتی این سه تا عشقارو میخام بوس بوس دوست دارم

فریز کردن خیلی جالب نیست. تا اونجا که می تونی تازه مصرف کنی بهتره. سبزی قرمه سبزی-کوکو-سوپ و نخود فرنگی و باقالی و لوبیا سبز . بعضی بادمجون کبابی یا گوجه سرخ شده و پیاز سرخ شده هم میزارن.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

فریزری های من : لوبیا سبز-نخود فرنگی-سبزی کوکو و سبزی قورمه-سبزی آش و سوپ-فیله مرغ-گوشت چرخ کرده-پیاز داغ-آلبالو تازه-کشمش-آلو بخارا-زرشک-گردو-انواع گوشت(خورشتی.آبگوشتی.گردن.ماهیچه وچرخ کرده)مرغ-ذرت و ......

2706