2733
2764

کدوم؟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حامله شد تخصص گرفت بچه دار شد طلاق گرفت بچشو شوهرش گرفت اینم کلینیک زد درامد بالا ولی خنگ

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

طلاق گرفت و دکترموفقی شد 

دیروزم بهش خبر رسید که شوهرش باز میخواد ازدواج کنه

نمیفهمم یه عده بیکار چرا هی میگن دروغه دروغه میترکونن 

خب اگه دروغه نخووووون اه

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود| خدایاشکرت برای همه چیز ، تجربه هام ، آگاهی امروزم ، درک حضورت 🩵
با همون پسر اولیه ازدواج کرد؟

با همون ک تو سایت همسریابی 

کتک و شکنجه ش میداد

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
به نظر من نمیتونه واقعی باشه یه پزشک انقد خنگ بازی دبیاره

واقعیشو نمیدونم

ی پزشک نمیتونه انقد به دعانویسی اعتقاد داشته باشه 

انقد خنگ باشه

انقد بیکار باشه بره سایت همسریابی

انقد زود به درامد و کلینیک برسه

2706