2726

الان 4 روزه خواهرم برای مسابقات رفته خارج از کشور بعد دیروز خالم میگفت اون خواهر اونجا داره کیف میکنه تو هنوز اینجایی .خوب کاره اون با من متفاوته .اون ورزشکار و من هنرمند.ولی من ناراحت شدم و اعتماد به نفسم رو کامل از دست دادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نام خدا

من اعتماد به نفسم در حد نرماله از اونايي هم كه خداي اعتماد به نفسن و در واقع اعتماد به نفس كاذب دارن خوشم نمياد

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم
من اعتماد به نفسم بد نیست، سعی کنید تقویت کنید که تو زندگی خیلی میتونه تاثیر داشته باشه

چطور تقويت كنيم راه حل چيه؟

اين كه چطور نظرت رو بگي و در عين حال كسي ناراحت نشه نياز به اعتماد به نفس و لحن بيان خوب داره

شبکه دو یه برنامه پخش میشه به اسم کام شیرین یه روانشناس توبرنامه است میگه بجای اینکه دنبال اعتماد به نفس باشید استعدادهای خودتونو بشناسید و تقویت کنید میگه اگه کسی اعتماد به نفس نداشته باشه دنبالش بره چند روز حالش خوبه بعد دوباره برمیگرده به حالت اولش پس بپذیریم هرکسی یه کاستی هایی داره و فقط به فکر تقویت داشته هامون و استعدادهامون باشیم اینجوری بهتر از زندگی لذت میبریم 

خدایا فقط تو رو دارم 
2706