1177
648
عنوان

مژه کنده بشه جاش درمیاد ؟

14648 بازدید | 31 پست

من مژه هام کوتاهه گفتم فرمژه بزنم نمیدونم چرا یهو دستم پیچ خورد مژه های انتهای چشمم از ریشه کنده شدن خیلی ناراحتم 😔 در میاد دوباره ؟

به هیچکس اعتماد نکن ..اینجوری زندگی امن تره

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

آره من یه بار مژه هام کنده شد یه محلول از داروخونه گرفتم زدم سر ده روز مث قبل شد

کاش مامانم بود😔کاش موقع عروس شدنم کنارم بود😔کاش تو حاملگی کنارم بود موقع هایی که حالم خوب نبود میومد پیشم یا من میرفتم پیشش😔کاش روز زایمانم کنارم بود😔کاش بعد از زایمانم بود و ازم پرستاری میکرد و بچه داری یادم میداد😔هععععیییییی😔😔صلوات میفرستید واسش؟ 
1156

تقویت مژه ماوالا بگیر

کاش مامانم بود😔کاش موقع عروس شدنم کنارم بود😔کاش تو حاملگی کنارم بود موقع هایی که حالم خوب نبود میومد پیشم یا من میرفتم پیشش😔کاش روز زایمانم کنارم بود😔کاش بعد از زایمانم بود و ازم پرستاری میکرد و بچه داری یادم میداد😔هععععیییییی😔😔صلوات میفرستید واسش؟ 
1194

بله درمیاد،روغن بادام تلخ بزن عالیههه با گوش پاک کن بزن مژه هات پرپشت میکنه

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
نمیدونی چی بود ؟

ماوالا.  برس سرش مث ریمل هستش میزنی به مژه ها

برای زن عموی من حدود یک ماه طول کشید شاید رشد موهای اون کلا کمه

فکر کنم تقویت مژه که بچه ها میگن رشدشو سریع میکنه

الان نمیدونم قیمتشو دوسال پیش گرفتم 45 تومن

1167
فکر کنم تقویت مژه که بچه ها میگن رشدشو سریع میکنه

آره عزیزم خوندم ولی این ماجرایی که من گفتم مال حدود16 سال پیش بود زن عموم داشت برای عقد من آرایش میکرد که اینطور شد بنده خدا

الهی گاهی نگاهی 
رشد مژه خیلی کند تر از موی سر و ابرو هست و باید مراقب بود که کنده نشه دیگه اصلا فر مژه استفاده نکن ...

اره دیگه نمیزنم . مژه هام خیلیم خوب نیست این یه ذره رو هم از دست بدم خخخخخخخ

1190