2737
2734
عنوان

قد دختر 12 سالم بلندتر میشه ؟

56489 بازدید | 76 پست

دختر 12 سالم امشب پریود شد البته چون از قبل آمادگی داشت مساله ای نداشت منم بهش تبریک گفتم و ابنکه خانم شده و کم کم وارد دنیای خانمانه شده و کادویی که از قبل براش تهیه کرده بودم بهش دادم ولی الان ماله من قد دخترم هست که 150 قدشه و وزنش 38 کیلو و کم کاری تیرویید داره از 7 سالگی و قرص میخوره 

آیا کسی تجربه ای داره در این مورد ، آیا دخترم قدش بلند تر میشه و میتونم هورمون رشد بزنم و الان تاثیری داره چه غذایی بدم که رو قدش تاثیر داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شنیدم هورمون رشد بعد از پری تاثیر نداره ولی خواهر شوهر خواهرم کلاس سوم پری شده و الان ک اول دبیرستان قدش حدود ۱۶۰ و خرده ای هست.ولی کسی رو دیدم که ۱۵ سالگی امپول زده و رشد عرضی کرده ب جای قدی.کاش قبل بلوع ب دکتر تیروئیدش میکفتین سن استخوانیشو بررسی کنه و راهکار بده.البته الانم همین کارو کنین

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

عزیزم هورمون رشد اصلا خوب نیست وبیشتر استخونها رو پهن  و عریضتر میکنه  در مورد قدش هم بلند تر میشه و از همه بهتر اینکه لبنیات خصوصا شیر بخوره پیش دکتر غدد هم میری بپرس چیکار کنی بهتره

مشاور امور ملکی در کیش..🌴

قدش خوبه بلندتر هم میشه 

به هیچ عنوان از این آمپولهای هورمونی یا قرص نده بهش با تغذیه بهش برس 

لبنیات مخصوصا شیر وماست بده بهش .

تا میتونی گوشت براش درست کن 

قرص آهن هم هر روز بهش بده 

ویتامین دی هم ماهی یه بار 

خدایا عاقبت به خیرمون کن .آمین
2738

ببرش متخصص غدد ... حتما نتبجخپه میگیری ... الان اقدام کن بزار قبل سن بلوغ دکتر معایته اش کنه و اگه هورمون رشد لازمه بزنه ... یکی از اشناهای مام رفت دکتر غدد و هورمون رشد زد و الان خیلی خوبه ... اونام تو ده یازده سالگی اقدام کردن .. اگه تهرانی حتمااا برو پیش دکتر عباس رشاد ... استاده ... 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

سلام اول از همه مبارک باشه

قد یه مسئله ی ژنتیکی هست اما مسائلی هم روش تاثیر داره 

از صفحات استخوانی و رشد دخترتون عکس بگیرید ببینید چقدر بازه

خوراک مهمه

حتما صبح ها بهش شیر موز و عسل بدید 

شیر حتما تو برنامه تغذیش روزی 2 یا3 لیوان باشه

نوشیدنی های گاز دار نخوره

هورمون استفاده نکنین بهتره چون هنوز جای رشد دارن با توجه به تیروئیدشون نزنن بهتره

من زود بلوغ شدم خیلی زودتر از دختر شما

نگران نباشین

از طریق طب سنتی اره درمان داره چرا بهش قرص تیروئید میدید ببرید بادکش وحجامت میکنن زود خوب میشه واگه یه ق چایخوری اسپند خوراکی بهش بدید هرشب به مدت ۴۰ روز خیلی خوبه غذاهایی با طبع گرم بهش بدید .تو پریودی نذارید بره حموم .من یه کانال طب سنتی میشناسم که میتونید سوال بپرسید جواب میدن خاستید میفرستم .واینکه برای قد بلند شدن .روزی ۵ تا۱۰دونه برنج ایرانی اصل قدکشیده وسالم ناشتا بهش بدید تا شش ماه قدش بلند میشه حتی شماهم بخایین قدتتون بلند میشه 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
2706