2733
2764

منم چند وقت دلم لک زده انشاالله بزودی زود دعوت شی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2768

عزیزم

ان شاءالله به حق جواد امام رضا به همین زودیا دعوت بشی:)❤

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
ی بلیط بگیر برو دیگ منتظر چیی

تا نطلبه نمیشه که نمیشه که نمیشه🤷

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

طلبیدن نداره به پول ربط داره بلیط بگیر هتل بگیر برو مثلا من دوست دارم برم کربلا ولی نه اربعین که له شم تو جمعیت منتظرم پولم اوکی شه بلیط هواپیما بگیرم و برم این طلبیدن نیس ک این پول نداشتنه منه

طلبیدن نداره به پول ربط داره بلیط بگیر هتل بگیر برو مثلا من دوست دارم برم کربلا ولی نه اربعین که له ...

خیلی پرتی من تا حالا بوده مشهد رفتم نطلبیده برم حرم یبارم تا حرم رفتم ولی همونجا فهمیدم پریود شدم نمیشه زیارت برم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
خیلی پرتی من تا حالا بوده مشهد رفتم نطلبیده برم حرم یبارم تا حرم رفتم ولی همونجا فهمیدم پریود شدم نم ...

کاش اینقدر از طلبیدن حرف میزنی و ائمه رو دوست داری یکم ادب داشتی و راه ائمه رو پیش میگرفتی درست و با ادب حرف میزنی مگه من با شما حرف زدم که با بی ادبی جواب میدی و یا نظرمو خواستم بگم باید از خانوم ناظم پشمک حاج عبدلله بپرسم ک ایا پرت هستم یا نه چرا کاری میکنی که بهت در نهایت بگم بتوچه واقعا وقت و انرژیم رو برای امثال تو حروم نمیکنم که حتی بلد نیستن با ادب حرف بزنن

کاش اینقدر از طلبیدن حرف میزنی و ائمه رو دوست داری یکم ادب داشتی و راه ائمه رو پیش میگرفتی درست و با ...

🤔اگه من رو شناخته باشین میدونین شوخ طبعم و تا حالا کسی رو فحش ندادم🤷ببخشید اگه توهین طلقی کردین

تا نطلبه نمیشه که نمیشه که نمیشه🤷

این حرفا چیه اقا امام رضا آقای همست همرو دوسداره چرا نطلبه اخه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
این حرفا چیه اقا امام رضا آقای همست همرو دوسداره چرا نطلبه اخه

عزیزم دیگه هر چی صلاحه ولی واقعا حقیقت داره 

2706