2726

میشه سرخ کرد ولی اخرش رو زغال چیز دیگه ای هست

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره بهش میگن جوجه دیگی

جوجه رو با کمی روغن زیتون و ادویه های لازم و پیاز حلقه حلقه و یه قاشق رب نارنج یا آبلیمو بذار رو.گاز،شعله کم و یه لیوان هم آب بریز آبش که تموم شد یه قاشق زعفرون اضافه کن و تو همون روغنی که پس داده تفت بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728

اصلا جوج رو منقل یه چیز دیگس 😋😋😅

حالا که امکاناتشو نداری تو همون قابلمه بپز بزن بر بدن 

نوش جان😍😍😍😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

آره میشه شوهر من درست میکنه انگشتاتم باهاش میخوری تو این ماهیتابه رژیمیا 

وای گشنم شد

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
من تو این ماهیتابه دوقلوها هم درست میکنم....میشه ولی به منقل نمیرسه

وای وای تواشپزیم میکنی😆

خدایی این یکی رو دیگه نمیتونم هضم کنم

با مسئله قبلی کنار اومدم اما این یکیو نه راه نداره:)

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

آره سینه مرغ رو ریز کن توی پیاز آبلیمو نمک فلفل زعفران بذار دو ساعت بمونه بعد به سیخ چوبی بکش توی روغن با شعله کم سرخ کن من همیشه درست می کنم آخه نمی شه همیشه منقل علم کرد با آتیش درست کنی گرچه اون خوشمزه تره

دخترم❤❤❤هلیااااااا

جوجه هایی که مره دار شده را به سیخ چوبی بکش ماهی تابه رژیمی را کفش چرب کن سیخها را بچین توش درشو بزار تا اب بندازه و آبش جمع بشه بعد با در باز سیخها را بچرخان تا کبابی بشه بین جوجه ها یک تکه پیاز و فلفل سبز هم بذاری عالی میشه 

لطفا زیر ۳۵سال ریپلای نکنه ...متشکرم
وای وای تواشپزیم میکنی😆 خدایی این یکی رو دیگه نمیتونم هضم کنم با مسئله قبلی کنار اومدم اما این یک ...

مگه من چمه؟😢😢😢

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706