2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نذر آجیل مشکل گشا چه جوریه دوستان؟  

نيت مي كنيد پنج شب آجيل مشكل گشا مي خريد و بسته بندي مي كنيد يه كتاب هم داره اگر گيرت بياد ميتوني بخوني يا اگر بچه اي كسي داري داستان مشكل گشا رو از نت پيدا كن و واسش تعريف كن داستانش اسمش عبدالله خاركن ( خار = خار و خاشاك )  هست وقت نماز مغرب بده به مسجد يا امامزاده يا حتي مردم معمولي خيلي خيلي خيلي عاليه من عاشقشم

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2728

آجیل شب چهارشنبه‌سوری: این آجیل نیز مانند آجیل شب یلدا شور و شیرین می‌باشد. برخی اعتقاد دارند که آجیل مشکل‌گشا در حقیقت برگرفته از آجیل شب چهارشنبه‌سوری است.

منبع: سایت آجیل و خشکبار هفت مغز

سماحاجت گرفتی؟ قبل حاجت گرفتن باید شروع به پخش کنی یابعدش

آره خدا رو شكر من خيلي حاجت گرفتم

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

شده هم نيت كردم بعد پخش كردم هم اول پخش كردم بعد حاجت گرفتم اينو دلي تصميم مي گيرم يهويي به دلم ميفته

2738
شده هم نيت كردم بعد پخش كردم هم اول پخش كردم بعد حاجت گرفتم اينو دلي تصميم مي گيرم يهويي به دلم ميفت ...

سلام عزیزم باید تا اخر عمر بخونیم یا میتونیم نیت کنیم چندبار بخونیم

خدایا امید هیچ کیو نا امید نکن  خدایا فقط از خودت یاری میخوام علی بذکرالله تطمئن القلوب 
سلام عزیزم باید تا اخر عمر بخونیم یا میتونیم نیت کنیم چندبار بخونیم

سلام عزیزم هر وقت حاجت داشتی نیت کن و بخون تا آخر عمر نمیخواد الهی سالم باشید

سلام عزیزم هر وقت حاجت داشتی نیت کن و بخون تا آخر عمر نمیخواد الهی سالم باشید

ممنونم  عزیزم 😘 

خدایا امید هیچ کیو نا امید نکن  خدایا فقط از خودت یاری میخوام علی بذکرالله تطمئن القلوب