2737
2734
عنوان

جفت قدامی/پرویا چیه؟؟

2453 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من الان تو 14 هفته ام واسه غربالگری که رفته بودم تو سونو زده جفت قدامی/پرویا اما دکترم نیست که بهش نشون بدم خیلی استرس گرفتم 

کسی میدونه این پرویا چیه؟

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واااای جواب بدید دیگه      

سلام شما که جفتتون پرویا بود بلخره زایمان سالمی داشتید؟طبیعی؟یا سز

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
سلام شما که جفتتون پرویا بود بلخره زایمان سالمی داشتید؟طبیعی؟یا سز

سلام عزیزم اره خدارو هزار بار شکر پسرم الان ۴ ماهشه و رو پام خوابه 

اصلاااا نگران نباش دکتر من حتی استراحتم به من نداد و فقط گفت نزدیکی نکنید که تو سونو انومالی جفتم خودشو گشیده بود بالا

سلام عزیزم اره خدارو هزار بار شکر پسرم الان ۴ ماهشه و رو پام خوابه  اصلاااا نگران نباش دکتر من ...

اخه من تو انومالی ۱۸ هفته زده پرویا خلفی.الانم ۲۴ هفتمه موقع نشستن و بلند شدنو اینا واژنم تیر میکشه.شما اینجوری بودی؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
2738
اخه من تو انومالی ۱۸ هفته زده پرویا خلفی.الانم ۲۴ هفتمه موقع نشستن و بلند شدنو اینا واژنم تیر میکشه. ...

من تو ان تی زده بود پرویا.قدامی تو انومالی فقط قدامی بود 

این دردا که تو بارداری طبیعیه عزیزم به خدا توکل کن اون نگهدار بچته 

سلام عزیزم اره خدارو هزار بار شکر پسرم الان ۴ ماهشه و رو پام خوابه  اصلاااا نگران نباش دکتر من ...

عزیزم منم همین مشکل داره

دکتر نگفت استراحت 

فقط گفت کار سنگین نکن

شما چکار کردید؟

عزیزم منم همین مشکل داره دکتر نگفت استراحت  فقط گفت کار سنگین نکن شما چکار کردید؟

سلام عزیزم

هیچی یادمه دکتر به من استراحت انچنانیی نداده بود 

سلام حالتون خوبه؟ 

ببخشید من دوازده هفتمه جفتم anterior previa زده. جفت قدامی سر راهی. شما استراحت کامل بودی یا نسبی؟ ببخشید رابطه نداشتبن؟ حتی ینی در حد معاشقه؟ یا ارگاسم حین رابطه نداشتبن؟ ببخشید راحت میپرسم. 

جفت رغت بالا. طول سرویکس جند بود. برای من 33