1147
648

من خودم همیشه پرده رو میزدم کنار فکر میکردم پسرعموم با یه گروه پشتش داره واسه من شویه هندی بازی میکنه و میخونه 😁😁😁😁

به هیچکس اعتماد نکن ..اینجوری زندگی امن تره

منم همش دوست داشتم استاددانشگاه بشم😂

پشتی می چیدم یعنی دانشجوبودن وخودمن باگچ رودیواردرس میدادم.

تازه مانتوی مامان وخاله هامم می پوشیدم یعنی دارم درس میدم😂😂😂😂😆

به نکات زیر توجه شود:                                                ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهند بود.                                                                  و من الله التوفیق

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

من همیشه تحت تعقیب توسط پسرا بودم و همشون می خواستن باهام ازدواج کنده حتی یه مدتی بلند بلند باهاشون حرف میزدم و دعوا میگرفتمو و میرقصیدم مامان  تعجب کرده بود 

البته تا 6 ساگیم ادامه داشتا

برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستید لطفا  
1156

فانتزی من یه اتاق پر مغز تخمه آفتابگردون بود

خیلی سختم بود تخمه شکستن

اون موقع ها هم مغز تخمه رایج نبود

همیشه میگفتم میخوام یه دستگاه اختراع کنم تخمه مغز کنه😐

ایده مو دزدیدن😭😭😭

داشتن حافظه ی خوب،بدترین مجازاته. 😕

من همیشه تو بازی ها مامان میشدم و دور و برم پر بچه ی قد ونیم قد تازه عروسک آدمم ۵تا اینا بود سگ و خر و اینام بچه ام بودن😐

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
8
خیلی پولدار شدم و یه وکیل معروف  یهو ویژ با شاسی بلند مشکیم میرم اینور اونور😐 پرایدم آرزوست✌

اینو منم دارم . 😁😁😁😁

من دوست داشتم از دست منو خواهرم مثه جولز و جولی نیرو بیاد  چقدم میکردیم این کارو 😀😀😀

من و داداشمم ک دوسال بزرگتر بود ازم همینطور

اما لامصب هیچی درنمیومد که😒

نزدیکی قریب الوقوع ظهور را اینجا بخوانید:  http://nooremojarrad.com/دانشنامه/علائم_ظهور
من همیشه تحت تعقیب توسط پسرا بودم و همشون می خواستن باهام ازدواج کنده حتی یه مدتی بلند بلند باهاشون ...

وای خدا مردم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1179

چقدجالب بودن...

خوده منم وقتی بچه بودم فیلم کره ای نشون میداد سری میرفتم چادرامامانمو دور کمرم مببستم موهامو میبافتم برا خودم یانگوم میشدم ...وحس شاهزاده ای بهم دس میداد وای خدا چ دورانی بود 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم😊تیکرازمونمع😆. برام دعاکنین🙂

من خیلی خودم رو در حالی که مدال طلای المپیاد ریاضی جهانی ، به گردنم آویخته بود، تصور می کردم.

نشدددد. فقط تا کشوری رسیدم

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

چقدجالب بودن...

خوده منم وقتی بچه بودم فیلم کره ای نشون میداد سری میرفتم چادرامامانمو دور کمرم مببستم موهامو میبافتم برا خودم یانگوم میشدم ...وحس شاهزاده ای بهم دس میداد وای خدا چ دورانی بود 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردارنیستم😊تیکرازمونمع😆. برام دعاکنین🙂

دلم میخواست مثل خانواده دکتر ارنست گم بشیم تو دریا و به یه جزیره خالی برسیم و...

😞 

یا مثل مهاجران بریم استرالیا( البته اون موقع نمیدونستم اونجا استرالیا هست)

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
1178