2410
2553

دوستان دکتر من می گفت می شه همراه با سزارین عمل لابیاپلاستی انجام داد یا واژینوپلاستی. با توجه به اینکه پس از سزارین خونریزی وجود داره می شه این عمل رو انجام داد؟ کسی اگه تجربه داره ممنونم می شم اطلاعات لازم رو بمن بده

من نمیدونم میشه یا نه

ولی شنیدم عمل لابیا پلاستی بعداش طرف تا چند وقت درد شدید داره

چطوری میخوای درد دوتاش تحمل کنی

دیگه جونی برات نمیمونه بچه داری کنی

بعد خونریزی هم داری باید نوار بزاری

کلا فک کنم سخت باشه

خدایا مرسی عشقم آفریدی👶❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون دیگه وقت ندارم الان مادرم کنارم هست می تونم یه سری کارها را به ایشون بسپرم. بعدش هیچوقت وقت نمی کنم. دردش که بیشتر از خود سزارین نیست فقط می ترسم نتیجه کار خراب شه

2720
2714

تنها حسنش اینه که یه بار بی حس میشی!!! ولی واقعا هر دوی این عمل ها عملای بزرگ و دردناک و نیازمند مراقبت خاص هستن و اینکه ممکنه دوتا عمل پشت سرهم به قدری طول بکشه که شرایط استریل تو اتاق عمل رعایت نشه بنظر من حداقل 6ماه صبر کنین که تغییرات زایمان و حاملگی هم رفع بشه و بدنتون به حالت عادی برگرده بعدش لابیاپلاستی یا عمل های دیگه رو  انجام بدین

عزیزم منم میخواستم همین کار و بکنم ولی دکترم گفت توی بارداری بخصوص هفته های آخر، قسمت خارجی سیستم تناسلی بشدت متورم و پر خون میشه و اگر بخوای عمل زیبایی انجام بدی بعد از خوابیدن ورم میبینی که درصد موفقیتش خیلی کم بوده! بنظر من صحبتهاش کاملا منطقیه چون تو بارداری کل بدن سایز واقعیشو از دست میده! از سر تا پا!

‎بخشودن کسی که به تو بدی کرده تغییر گذشته نیست، تغییر آینده است!

اصلا اینکارو نکن .خطرناکه چون بعد زایمان چتد ماه طول میکشه بدنت خودشو جمع کنه اصلا نمیشه با عمل شما رحمتو برگردونی سرجاش.این دکترا برای پول بگی قلبمو در بیارم در میارن !!! من خودم شنیده بودم از خیلی وقتی به دکترم که بسیار دکتر ماهر و با انصاف و درستیه گفتم توضیح داد که خیلی اشتباهه و بی نتیجه ! بعد چند ماه کل بدنت اب میره و باز باید پوست کشی کنی !

2706