2733
2734
سلام دوستان
گل سر من 33 روزشه چشمش قی کرده دکتر پماد سولفوستامید داده که 3 روز زدم که بهتر شد ولی روز سوم ختنه اش کردم و از وقتی اومدم خونه قی چشمش خیلی بیشتر شد با اینه این قطره رو ادامه میدم. با چیزهایی که اینجا خونده بودم خودم فکر می کنم انسداد مجرای اشکی داره چون احساس می نم به خاطر ختنه خیلی گریه کرده ولی چون مجاری اش بسته است اون تو مونده و قی بیشتر شده به دکترش گفتم یک قطره قوی تر داده ولی می خوام خودم ماساژ رو هم بدم کسی بلده ی تجربه ای داره کمکم کنه؟

ممنون می شم
Lilypie Maternity tickers
انگشتت رو بذار گوشه چشمش کنار بینیش خیلی آروم از پایین به بالا ماساژ بده دکتر به پسر من قطره باکتی ماید داده بود یکی دوبار قطره ریختم و با چند روز ماساژ خوب شد
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طبق گفته نوشین ماساژ بده فقط با نرمی انگشت اشاره کمی هم فشار بده تا هر چی چرک داخلش هست بیرون بیاد برای دختر من 9 ماهگی با همین ماساژ خوب خوب شد
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
2738
در ضمن قطره رو هم قطع کن که روی کلیه بچه تاثیر بد داره راهش فقط ماساژ با اعمال فشار روی گوشه بینی هست این موضوع خیلی شایع هست و باید جدی بگیریش چون خدایی نکرده بعد از یک سالگی دیگه خوب نمیشه و باید میل بزنن تا باز شه ولی احتمال خوب شدنش با ماساژ بالای 90 درصد اینا رو بهت گفتم چون دختر خودمم هم این جوری بود خیلیییییییییییییی در موردش تحقیق کردم و دکتر های زیادی بردم
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
راه این که بفهمی جت ماساژ درسته یا نه اینه که ببینی با ماساژت چرک از چشم خارج میشه یا نه اگه شد جهتش درسته

ميدونم اين پست قديميه ولي براي كساني كه از سرچ به اينجا ميرسن ميگم كه اطلاعات غلط نداشته باشن

ماساژ چشم در اصل از گوشه چشم به سمت بيني هست مگراينكه چشم عفوني باشه

در اينصورت ماساژ برعكسه تا وقتي عفونت برطرف شه

به خدا توکل کن ... کفایت می کند
Lilypie Pregnancy tickers
2706