2733
2764

تو تاپیکا همه کم شرکت میکنن

سایت اون زمان با حال بود سال ۹۶هییی چه آدمهای باسواد وخوبی ولی الان اکثرا بچه مدرسه ن هیییی روزگار

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه های دبیرستانی از بعضیا از خانمهای بالغ بیشتر میفهند دلیل نمیشه بهشون توهین کنید 😐

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:

تاپیکهای خوبی هم میزدن

از سوتی تو مراسم عروسی و..

آدم از ته دلش میخندید وقتی میخوند

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤    عمه و خاله شدم حالا وقتشه مامان بشم..پروفم آرزومه🥲                                     💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

من خواننده خاموش بودم

جوش دبگه مثل قبل نیست صفاش کمتر شده اعصاب خوردن کن ترشده...

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
بچه های دبیرستانی از بعضیا از خانمهای بالغ بیشتر میفهند دلیل نمیشه بهشون توهین کنید 😐

دلیل نمیشه شما هم واسه اثبات کردن دبیرستانی ها 

خانوم های محترم رو نفهم تر جلوه بدی

خدایا مرسی که همیشه هوامو داشتی😍😘

واقعا؟؟  یعنی  میفرمایید تجربه ی زندگی  متاهلی و مشکلات اون رو دارند و میتونن راهنمایی کنن؟

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
دلیل نمیشه شما هم واسه اثبات کردن دبیرستانی ها  خانوم های محترم رو نفهم تر جلوه بدی

خوب خیلی واضح هست دلیل نمیشه سن آدما شعور طرف و برسونه منم نگفتم نفهم مطلقن گفتم شاید فهمیده تر باشه یک دختر دبیرستانی۱۸ساله از یک خانمی که سنش بیشترع

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:

اصلا اینجوری نیست تجربه مهمه عزیزم حالا سنت بیشتر بشه متوجه میشی...توهین نیست

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  
2706