2733
2734

جنین خیلی تو اون سن کوچیکه یعنی از روی الت تناسلی می‌فهمن یا ضربان قلب یا حالت قرار گیری جنین?یا چیزه دیگه ای?

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ان تي احتمال خطا زياد داره

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

اگه اون خط زرد پایینی که امتداد استخوان دنبالچه هست با خط امتداد دستگاه تناسلی بچه موازی باشه بچه دختره اگه زاویه درست کنه که 30 یا بیشتر از 30 باشه بچه پسره

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
2738

ببین مال منو دمتر شاکر تو یازده هفته گفت صددرصد پسره، همسرم گفت از کجا می فهمین ! که ایشون به صراحت گفتش از رو آلت

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم

من فردا میرم ان تی

امیدوارم بگه احتمالش رو

20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏
2706