2726

هپاتیت b اگه سه نوبت واکسنشو بزنن دیگه مصون هستن و با یه آز آنتی بادی میزان مصونیت هم مشخص میشه البته برا مشاغلی مثل آرایشگری،پزشکی و پرستاری هر ده سال سطح آنتی بادی چک میشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

اگر کسی تازه به ایدز مبتلا بشه حداقل 6 ماه طول میکشه که توی آزمایشش نشون بده ،فقط با آزمایش الایزا میشه زودتر فهمیدش

هپاتیت c هم حداقل سه ماه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این واکسن برای هپاتیت ب هست  هفته پیش یه خانومی مطب دکترم بود هپاتیت c گرفته بود تو آزمایشات ک ...

یعنی دکترم آزمایشی که نوشته بوده برا هپاتیت های نوع دیگه به غیر از b بوده و من فقط به b مصون شدم و باید آزمایش های هپاتیت c و a رو تکرار کنم؟ البته حدود 3ماه قبل بارداری آزمایش چکاب کبدو کامل انجام دادم و مشکلی نداشتم

عزیزززززم مبارک باشه کاش براش تاپیک زده بودییییی ببینیم خوشحال شیم

قربونت عزیزم.سلامت باشی..واقعیتش خیلی درگیر و خسته بودم..سینه هام وحشتناک شقاق شد و با هر شیردهی من کلی گریه و اه و ناله داشتم...خدارو شکر رو به بهبودی ام...ممنون از محبتت..

2728
قربونت عزیزم.سلامت باشی..واقعیتش خیلی درگیر و خسته بودم..سینه هام وحشتناک شقاق شد و با هر شیردهی من ...

امیدوارم از این به بعد همش برات سلامتی و آرامش و شادی باشه در کنار همسر و پسر عزیزت  

دیگه اون موقع چه فایده ای داره؟ مثلا طرف خدای نکرده ایدز و هپاتیتم داشته باشه دم زایمان چیکار میخوان ...

هیچی میخوان حواستون باشه حین عمل ک شرایط مریض اینه احتیاط کنن بعد برای جنین خیلی مهمه اگه بلافاصله بعد زایمان دارو براش شروع کنن دیگه نمیگیره

دلم گرفته خدا را تو دلگشایی کن من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن😔