2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671104 بازدید | 89552 پست
سلام بچه ها ترشح قهوه اي تيره مايل به سياه رنگ تو هفته ٣٩ بخاطر چيه؟؟

سلام عزیزم. دکتر بودی؟ احیانا معاینه و تحریک نکرده؟ 

ممکنه دفع موکوس باشه و از علایم نزدیکی زایمان. قطع بشه نگرانی نداره ولی اگه زیاد بشه و تبدیل به خونریزی بشه باید بری دکتر. دیگه شما که نزدیک زایمانی نگران نباش. ان شاءالله همین روزا دردت میگیره و نی نی میاد (:

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
راهی هست پریودی بند بیاد؟ تند و تند و طولانی پریود میشم. خسته شدم واقعا. الانم هشت روزه همچنااااان ...

پودر عدس و عسل طبیعی

اگه حال نداری خودت عدس رو پودر کنی سویق عدس بگیر و عسل. روزی دوبار یه قاشق ترکیبی.

آب هویج و آب آناناس هم خوبه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پودر عدس و عسل طبیعی اگه حال نداری خودت عدس رو پودر کنی سویق عدس بگیر و عسل. روزی دوبار یه قاشق ...

اخه چطور میشه‌ پودر عدس رو‌خورد صفا جان

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام عزیزم. دکتر بودی؟ احیانا معاینه و تحریک نکرده؟  ممکنه دفع موکوس باشه و از علایم نزدیکی زا ...

عزيزم ادامه دار نبود همون ديشب اومد فقط ازم. حالا الانم اومدم بيمارستان nst بگيرن ازم. ايشالا كه خير باشه تا اين ني نيا دنيا ببان ما هزار بار مرديم و زنده شديم😣

2728
این قمر در عقرب اینقدر جدیه؟ ریشه روایی داره ینی؟ بعضا دوستای من بخاطر‌همین ماه ها باردار‌نشدن! این ...

منم زینب رو شاااید قمر در عقرب بوده باشه.البته مهم لقاح،نه نزدیکی!!

ولی سر بارداری دومم،اینو هم رعایت کردم.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
راهی هست پریودی بند بیاد؟ تند و تند و طولانی پریود میشم. خسته شدم واقعا. الانم هشت روزه همچنااااان ...

سویق عدس شنیدم‌خوبه.سنجد هم‌از روز پنجم به بعد واسه پریودی های سنگین خوبه

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
اخه چطور میشه‌ پودر عدس رو‌خورد صفا جان

باران جونم یکم بدمزه است ولی دواست.

یه مقدار عدس رو بشور و بذار آفتاب خشک بشه. بعد که کاملا خشک شد بریز تو آسیاب و حسابی آردش کن. آرد نه، پودر. پودر پودر. دیدی درشته، الک کن. روزانه یکی دوبار یک قاشق از پودر رو با عسل ترکیب کن و بخور. دوای خونریزی های مکرر و لکه بینی و کم خونی و به هم ریختگی هورمون و این جور چیزاست. 

اگه حالشو نداری عدس رو پودر کنی سویق عدس بخر و روزی یه قاشق سویق خام و عسل رو بخور.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم ادامه دار نبود همون ديشب اومد فقط ازم. حالا الانم اومدم بيمارستان nst بگيرن ازم. ايشالا كه خير ...

خدا نکنه. ان شاءالله به زودی چشمت به جمال نی نی خوشگلت روشن میشه. بعد دلت برای این روزا تنگ میشه به این استرسها هم میشینی میخندی.😊

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها راه اینکه ادم بدنش قوی بشه و از سقط و نطفه ضعیف جلوگیری کنه چیه؟ 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
سلام خوبین ؟ بچه ها من فقط چنتا از خاطره های زایمان رو تونستم بخونم میشه بگین اینایی ک طبیعی بودن چن ...

دوست عزیز تو ویبک اپیدورال نمیکنن

توی دوستان این تاپیک من یادم نمیاد

بعدم زود تموم میشه چرا بی حسی واقعا؟؟؟

باید به فاز فعال برسی تا اپیدورال کنن اونم زود تمومه و فول میشی چرا بیحس کنن که بیشتر طول بکشه و بعضا مجبور به استفاده از وکیوم بشن 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
دوست عزیز تو ویبک اپیدورال نمیکنن توی دوستان این تاپیک من یادم نمیاد بعدم زود تموم میشه چرا بی حسی ...

اها .ممنون عزیزم شما وی بک هستین ؟ من خیلی استرس دارم خیلی دوس دارم اینو طبیعی بیارم ان شالله اگ خدا بخواد

سلام شب همگی بخیر

بچه هااااا 

ی چیزی 

اونایی ک طبیعی یا حالا ویبک کردین کلا زایمان طبیعی رو میگم.وزنتون چند بود؟؟؟😐

من میترسم خییییییییلی اضافه کردم.دکتر شریفی هم بهم اخطار داده ک زیادتر کنم قبولم نمیکنه .چ خاکی بریزم؟؟؟؟

بابا همش گشنم میشه چ کنم خب.خیلی گنده شدم 

البته تحرک دارما تنبل و ولو نیستم ولی خب وزنم بالاست

روم نمیشه بگم بهتون😭😭😭😭

شما چند بودین روز زایمان؟؟؟؟🙈 

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
سلام شب همگی بخیر بچه هااااا  ی چیزی  اونایی ک طبیعی یا حالا ویبک کردین کلا زایما ...

سلام من خودم لاغرم ولی بچه هام تپلی میشن دوتا اولیا 3700 و 4300 بودن سر سومی چون ویبک بودم دکتر شریفی همش میگفت سعی کن وزن بچه بالا نره، همش باترس و لرز غذا میخوردم  انقدر اضطراب داشتم ماه آخر سه کیلو کم کردم 😆موقع زایمان 75 کیلو بودم  

با این حال بچم وزنش خوب بود 3640بود 

ولی خودم بعد زایمان شدم 60 کیلو داغون شدم یعنی 😣

اها .ممنون عزیزم شما وی بک هستین ؟ من خیلی استرس دارم خیلی دوس دارم اینو طبیعی بیارم ان شالله اگ خدا ...

شکم اولی هستین؟ با دکتر صحبت کنید انجامش بدید 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
2706