2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1670221 بازدید | 89551 پست
ببخشید بازتر میگم موقع طهارت ، دست که میکشم انگشت وسطیم به یه چیزی داخل واژنم میخوره که وقتی حساس تر ...

منم تازگی ها متوجه شدم.دقیقا همین که میگید.سر بارداری اولم هم بودم،بعدش اوکی شد.الان میگم اگه بخام طبیعی بزام،یوقت اونو هم برش ندن!!!

فک کنم ورزش کگل خیلی موثر باشه،سه روز انجام میدم هرازگاهی،احساس میکنم بهترم.😒🙄

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍

سلام

خوب و خوشید؟   

میگم شماها تجربه ای از کمبود ویتامین D3 دارید؟ اینکه ممکنه کمبود شدیدش مانع بارداری بشه؟!

در مورد تیروئید چطور؟ عدد 3 برای tsh توی رِنج آزمایشگاه خوبه ولی برای بارداری بالاست بنظرتون؟

ممنون میشم کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حسنی جان  ان شاءالله این دفعه موفق میشی شرایط خانوادگی منم اصلا حالب نیست مامانم همش می ...

مونس جان😔

خیلی ناراحت شدم با خوندن حرف هات، ان شاالله خدا کمکت کنه و دسته گل هات را به بهترین نحو تربیت کنی و خستگی از تنت دربیاد

به حرف های دیگران توجه نکن

توکلت به خدا باشه

ان شاالله این بار طبیعی زایمان می کنی 🤗

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
سلام خوب و خوشید؟     میگم شماها تجربه ای از کمبود ویتامین D3 دارید؟ اینکه ممکنه کمب ...

گلدونه جان

من شنیدم قبل از اقدام برای بارداری حتما باید ویتامین d3 کنترل بشه و اگر کمبود وجود داشته باشه باید دارو مصرف بشه

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2728
سلام خوب و خوشید؟     میگم شماها تجربه ای از کمبود ویتامین D3 دارید؟ اینکه ممکنه کمب ...

سلام عزیزم. حتما قرص ویتامین دی رو بخور. متاسفانه جایگزینی نداره ظاهرا

پشت به افتاب بخواب اگر خونتون نورگیرش خوبه

تیروئیدت که نرماله. اگر باردار باشی دگتر غدد میگه‌از ۲بالانره

دکتر‌زنان میگه از ۵بالا نره تا جایی که یادم میاد

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

پودر هسته سنجد،واسه کمبود ویتامین دی میگن عالیه.

فک کنم تیروییدت خوبه.به هر حال رنجش تا ۵ یا ۶ هست دیگه.

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
سلام عزیزم. حتما قرص ویتامین دی رو بخور. متاسفانه جایگزینی نداره ظاهرا پشت به افتاب بخواب اگر خونتو ...

زن باردار بد نیست براش پشت به افتاب باشه؟

لخت دیگه؟

زن باردار بد نیست براش پشت به افتاب باشه؟ لخت دیگه؟

پشت باید لخت باشه دیگه. اتفاقا همون حالت سجده رو پشت به افتاب بگیر. ای ننه چه صفایی داره ادم خوابش میبره

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
پشت باید لخت باشه دیگه. اتفاقا همون حالت سجده رو پشت به افتاب بگیر. ای ننه چه صفایی داره ادم خوابش م ...

میگم گرمای افتاب،باعث سقط نشه!!!

راستی دیروز دکتر بودم،گفتم یه جیز گرد پایین شکمت احساس نیکنم،شاید سرش باشه...

پودر هسته سنجد،واسه کمبود ویتامین دی میگن عالیه. فک کنم تیروییدت خوبه.به هر حال رنجش تا ۵ یا ۶ هست ...

ممنونم

اوضاعم خیلی خرابه.. فکر نکنم بصورت طبیعی به راحتی بالا بیاد.. خییییلی پایینه! 

میگم گرمای افتاب،باعث سقط نشه!!! راستی دیروز دکتر بودم،گفتم یه جیز گرد پایین شکمت احساس نیکنم،شاید ...

گرمای افتاب رو تابحال نشنیدم. اگر دلت نیس انجام نده. خدا کنه سرس باشه و پسری بالاخره با ما راه اومده باشه

ممنونم اوضاعم خیلی خرابه.. فکر نکنم بصورت طبیعی به راحتی بالا بیاد.. خییییلی پایینه! 

خوب شاید روزی یدونه ۱۰۰۰ بگه بخوری.دکتر برو

2706