2703
2553
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1664411 بازدید | 89476 پست
سلام خانومای گل من ۳۹ هفته و ۱ روزم .امروز رفتم پیش دکترم . گفت دهانه رحمت اصلا باز نشده و به خاطر ...

برای باز شدن دهانه رحمت از قرص گل مغربی استفاده کن

بصورت شیاف داخل واژن بزار

ورزش و پیاده روی و پله نوردی را بیشتر انجام بده

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
فکر کنم متوجه پیامم نشدید.هر دوتا رو سزارین شدن اماهر دو رو درد طبیعی رو کشیدم تا حدودی

ان شاالله این بار طبیعی میاری حسنا جون💪

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته جزییاتی هم اضافه کردم

سلام خانومی امکانش هست درخواست دوستی مو قبول کنید چند تا سوال داشتم 

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
سلام خانومی امکانش هست درخواست دوستی مو قبول کنید چند تا سوال داشتم 

سلام عزیزم

درخواست نیومده

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2720

[QUOTE=97608139]سلام عزیزم درخواست نیومده[/QUOالان اومدهد

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
هزینه زایمان طبیعی در بیمارستان عسکریه با اتاق وی آی پی حدود 2600 میشه که مال من شد 2400. خانم دکتر ...

نه  عزیزم دفترچه ام سلامته, تو هر بیمارستانی برم به حالم فرقی نمیکنه

دکتر جعفری ام چون چنتا پیششون رفته بودن اطلاع داشتم که  وی بک انجام میدن و بخاطر همین ایشون را انتخاب کردم.

ممنون از راهنماییتون من الان ۲۶ هفته ام سعی میکنم پیش هر دوتاشون یه ویزیت برم که ببینم کدومشون برا حال من مناسب تره چون یکم جفتم پایینه و نظرشون را درمورد زایمان طبیعی باید بپرسم

بازم ممنون که وقت گذاشتین

2714
ان شاالله این بار طبیعی میاری حسنا جون💪

ان شاالله.دیروز به شوهرم میگم اینسری دیگه هر راهی باشه میرم.اما نگرانم دکتر قبول نکنه.

تازه اینسری هم مثل قبلی جرات ندارم به کسی چیزی از نوع زایمانم بگم هنوزم بعد یکسال و نیم از تولد پسرم حرفش بشه خانواده ام کلی سرکوفتم میکنن و تهش دعوا میشه.🥺😩😩😩

سلام خاطره ی زایمانم صفحه ی ۱۳۷۹ تاپیک هست. کامل توضیح دادم

وای خاطره تون رو خوندم عالی بود.کلی گریه کردم.

دعا کنید ان شاالله اگه به صلاحه منم هست بتونم طبیعی زایمان کنم.

ان شاالله.دیروز به شوهرم میگم اینسری دیگه هر راهی باشه میرم.اما نگرانم دکتر قبول نکنه. تازه اینسری ...

سلام حسنی جان 

ان شاءالله این دفعه موفق میشی

شرایط خانوادگی منم اصلا حالب نیست

مامانم همش میگه سه تا بشن، ذیگه خونش نرم، مادرشوهرمم میگه پسرشو بدبخت کردم کلا از همه جا رونده و مونده شدم، از مهر ماه هم همسرم سه ماه میره و نیست خیلی حالم بده از زایمانمم نمیتونم به کسی چیزی بگم و نمیگم ولی خیلی تیکه میشنوم یه نمونش میگن تو که نمیتونی طبیعی زايمان کني پس مادر نيستی 

دارم سغی میکنم حرفا برام مهم نباشه

ولی دلم خیلی میشکنه به روی خودم نمیارم خودمو خوشحال نشون میدم البته توکلم به خداست، هر چی اون صلاح بدونه همون پیش میاد 

از  همه التماس دعا دارم

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
سلام حسنی جان  ان شاءالله این دفعه موفق میشی شرایط خانوادگی منم اصلا حالب نیست مامانم همش می ...

بگردم الهی.شما رو سر دومی هم اذیت کردن.

من سری قبل اونقدر جنگیدم و جدی بودم اینسری از اینکه باردار شدم چیزی نمیگن اما بابام از پارسال دوبار مارو از خونش بیرون کردن.ما باز چون پدر و مادرم اومدیم سکوت کردیم عذاب کشیدیم هیچی نگفتیم.

الان من باید استراحت نسبی باشم اما بخاطر شرایط روحی نمی‌رم خونشون بمونم.همین چند هفته پیش به دعوایی شد که دیگه شوهرم شاکی شد گفت بلایی سر بچه بیاد همه چیز رو بی خیال میشم.میدونم بنده خدا خسته شده.از بعد زایمان دوم که بدتر هم شدن چون فهمیدن من میخواستم طبیعی به دنیا بیارم میگن تو حالیت نیست و نمیفهمی یجوریکه دیگه به بار شوهرم ناراحت شد به بابام گفت شما که اینقدر تو بحثیای علمی قوی هستید یه کم مطالعه کنید تو این زمینه اگر نمیشد که دکتر خودش نمی‌گفت...خلاصه این قصه سر دراز داره و ما درگیریم.فقط دعا کن خدا به من و همسرم صبر بده که بتونیم حرفا و کنایه ها رو تحمل کنیم تا حرمت ها حفظ بشه ته تهش پدر و مادرن نمیشه کاریش کرد باید تحمل کنیم

آن شاالله خدا به شما هم صبر و توان تحمل بده

بگردم الهی.شما رو سر دومی هم اذیت کردن. من سری قبل اونقدر جنگیدم و جدی بودم اینسری از اینکه باردار ...

درک میکنمت خیلی خوب

ان شاءالله خدا به همه ماها صبر بده 

ان شاءالله بچه سوم که بدنیا بیاد همه اطرافیان متوجه بشن که چه رفتار و حرفای اشتباهی به ما گفتن 

ان شاءالله عافبت بخیر باشی عزیزم

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
دهانه رحم رو حس میکنی؟ متوجه نمیشم عزیزم

ببخشید بازتر میگم موقع طهارت ، دست که میکشم انگشت وسطیم به یه چیزی داخل واژنم میخوره که وقتی حساس تر بررسی کردم کامل شبیه مورفولوژی دهانه رحم بود.

نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه 

ببخشید بازتر میگم موقع طهارت ، دست که میکشم انگشت وسطیم به یه چیزی داخل واژنم میخوره که وقتی حساس تر ...

والا خواهر من دقت نکردم شبیه چیه

ولی بافت واژنه برا بنده، ظاهرا، که یه مقدار بیرون زده

تشخیص قطعی با دکتر زنانه

بنظرم حتما حتما با پزشک مشورت کنید

اگر داری خاطره سزارینم رو میخونی لطفا به هیج وجه مقل ازرق رو به صرف اشتباه من، استفاده نکن. من اشتباه کردم اونو تو خاطره م تایپ کردم...............خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706