2726
عنوان

تاپیک جامع ***زایمان طبیعی پس از سزارین***

| مشاهده متن کامل بحث + 1671177 بازدید | 89552 پست
وزن و قد بچه تون چقدر بود؟؟ واقعا وقت و هزینه و تنها گذاشتن بچه ها هم به نگرانی در مورد سلامت بچه اض ...

منم دختر اولم ۳۴ هفتگی دنیا اومد ۱۹۸۰ بود

دومی ۳۹ هفته ۲۶۴۰

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.
طبیعی بعد ۳ سزارینم انجام دادن ایشون تو تاپیک هم‌دو نفر طبیعی بعد دو سزارین هستن

ممنون عزیزم میشه اسم این عزیزان رو بگی تا باهاشون صحبت کنم... 

در ضمن من مشهدم خداکنه یک فرشته مثل خانم صابران اینجام پیدایش. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم میشه اسم این عزیزان رو بگی تا باهاشون صحبت کنم...  در ضمن من مشهدم خداکنه یک فرشته ...

@هدیhoda    

@bardarbaran    

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
آره عزیزم.. سجده، گربه، چهار دست و پا، کیسه یخ برای ۲۰ دقیقه روی قسمت سر جنین و همزمان نشستن تو آب گ ...

خیلی ممنون عزیز

جوری خدا رو توی تک تک لحظه سزارین شدنم لمس کردم،که اگه طبیعی میشد،درک نمیکردم.ممنون خدا جون،که همیشه حواست هست و قشنگترین لحظه ها رو برام میسازی.تو بخواهی،سومی طبیعی میارم😁😍
2728
مامانای عزیز سلام. امروز رفتم سونو گفت بچه سفالیک شده. خدا رو شکر. اما گفت وزنش و ای سی و اف الش کمه ...

عزیزم خداروشکر من خیلی خیلی دعاتون میکنم 

من یک شنبه رفتم سونو گفت ساک خالیه واز پنج هفته رشدش متوقف شده خیلی حالم گرفته شد ولی حتما حکمتی توشه 

ان شالله که یه زایمان طبیعی وراحت وخوب وبی خطر داشته باشید 

ممنون عزیزم میشه اسم این عزیزان رو بگی تا باهاشون صحبت کنم...  در ضمن من مشهدم خداکنه یک فرشته ...

سلام.

بنده به لطف خدا بعد از دوتا سزارین تونستم زایمان سوم رو به صورت طبیعی تجربه کنم.

فاصله‌ی سزارین اول با دوم سه سال و نیم

فاصله‌ی سزارین دوم با زایمان طبیعی حدودا ۲۱ ماه

اگه سوالی باشه و بتونم کمکی کنم مشتاقانه در خدمتم.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
سلام. بنده به لطف خدا بعد از دوتا سزارین تونستم زایمان سوم رو به صورت طبیعی تجربه کنم. فاصله‌ی سزا ...

سلام عزیز جان

دقیقا منم مثل شماست شرایطم، دوتا سزارین با همین فاصله، با این تفاوت که من سومی رو باردارم و وقتی دنیا بیاد، بچه دومم 21 ماهه میشه

ان شاءالله دارم تلاشم رو میکنم که طبیعی زایمان کنم

کار خاصی باید انجام میدادین? یا همین توصیه هایی که مامانای گل کردن رو انجام دادین؟

ما را مدافع چادر زهرا (س) آفریده اند   
عزیزم خداروشکر من خیلی خیلی دعاتون میکنم  من یک شنبه رفتم سونو گفت ساک خالیه واز پنج هفته رشدش ...

ممنون عزیزم. الهی بگردم. خدا انشاءالله ذریه صالح و سالم روزیت کنه و اجر این فقدانت با حضرت زهرای اطهر (س)

سلام عزیز جان دقیقا منم مثل شماست شرایطم، دوتا سزارین با همین فاصله، با این تفاوت که من سومی رو بار ...

کار خیلی خاصی نکردم

همون ورزش و دم نوش ها و کپسول قرص گل مغربی

اما توکلم رو خیلی روش کار کردم.

لا حول و لا قوة الا باالله العلی العظیم... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
سلام عزيزان دكتر بهم گفت از امشب گل مغربي استفاده كنم الان اومدم واژينال بزارم ولي روكش كپسولش چي مي ...

همون جوری شیاف کن.

حرارت واژن روکش رو آب می کنه و روغنش همون داخل واژن درمیاد.

سلام خانومای گل

من ۳۹ هفته و ۱ روزم .امروز رفتم پیش دکترم . گفت دهانه رحمت اصلا باز نشده و به خاطر دفع کم پروتیین که دارم گفته دیگه نهایتا تا دوشنبه که چهل هفتم تموم میشه فرصت دارم .

اگه دهانه رحمم باز نشه سزارین میشم   

خواهش میکنم کمک کنید مهم ترین و مجرب ترین کارها که باعث باز شدن میشه رو بگید .به نظرتون امیدی هست؟؟

کسی بوده مثل من باشه؟؟

ممنون عزیزم که جوابما میدید هزینتون حدود چقدر شد؟ ماما همراه داشتید؟ درمورد دکتر جعفری که بیمارست ...

هزینه زایمان طبیعی در بیمارستان عسکریه با اتاق وی آی پی حدود 2600 میشه که مال من شد 2400. خانم دکتر عالیدوست به من گفتن چون وی بک هستی الزاما باید اتاق ال دی آر بگیری که سیستم بیمارستان عسکریه اینه که برای اتاقهای ال دی آر یک مامای خصوصی میده (خود بیمارستان میده، از بیرون نمیذاره ببریم.) و یک نفر همراه خانم هم تا نزدیکهای زایمان میتونه پیشت باشه که در واقع باید باشه و ماما میاد آموزش میده به همراهت تا کمکت کنه.

دکتر ماه منیر جعفری؟ بیمارستان صدوقی؟ ... راستش من پیش ایشون هم ویزیت شدم. اما اصصصصصصلا نپسندیدمشون. در هنگام ویزیت من، به شدت بی خیال و بی ملاحظه، بی توجه و بدون هیچ گونه ویژگی مثبتی که من  رو امیدوار کنه... همون روز هم مدام در حال صحبت با تلفن بودند که متوجه شدم یکی از بیماراشون رو بعد از زایمان بدون اینکه حواسشون به بیماری فشار خونش باشه، مرخص کرده بودن که خودشون داشتن پشت تلفن برای پرستار بخش توضیح میدادن که من اصلا به کل یادم رفت و حواسم نبود....!! دیگه تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل... من که نپسندیدم...

بیمارستان صدوقی میخوای بری؟ بیمه نیروهای مسلح داری؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
سلام خانومای گل من ۳۹ هفته و ۱ روزم .امروز رفتم پیش دکترم . گفت دهانه رحمت اصلا باز نشده و به خاطر ...

سلام عزیزجان

دفع پروتئین رو نمیدونم چقدر جدیه و چقدر میتونه مهم یا غیر مهم باشه اما منم دقیقا در 39 هفته معاینه شدم و دهانه رحم به زور یک سانت و سر خیلی بالا بود. اصلا خوب نبود. تنها تلاشم این بود که الکی مجبور نشم برم بیمارستان. همه کارهایی که من کردم از هفته 39 شدت گرفت. به ویژه نقاط فشاری. روی اون دوتا نقطه فشاری که قبلا گفتم خیلی کار کن. یکی 4 انگشت بالاتر از قوزک داخلی پا یکی هم بین انگشت شست و سبابه. 2 دقیقه فشار 20 دقیقه توقف. هرکدوم روزی 7 تا 8 بار. اسکات نیمه و چرخش لگن انجام بده. 

فقط صبور باش. بعضیا مثل من دیر دردن و کلا دهانه دیر باز میشه. عجله نکن فقط. درباره دفع پروتئینت و اهمیتش در پروسه زایمانت به نظرم با خانم صابریان مشورت کن و نظرشون رو بپرس. شاید اصلا اونقدرا مهم نباشه و شاید اصلا با یه آزمایش دیگه معلوم بشه که اصلا دفعی وجود نداشته و اشتباه شده... به هیچ چیز دکترا اعتمادی نیست... فقط توکلت به خدا باشه. ان شاء الله یک زایمان طبیعی خوب و بی دردسر و به قول بچه ها شیک داشته باشی (:

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای حمایت از وی‌بک و رفع موانع زایمان طبیعی بعد از سزارین در کشور لطفا کلیک کنید و حمایت کنید:  https://www.farsnews.ir/my/c/98954
2706